Ottelujärjestys3

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
1.Kierros Deadline 23.6.
Joukkueet TDt Cas Gate
Norsca Snowbowlers - Kallon Murskaajat 3-2 8-2 18k
Boyz from the Hood - Da Slugggaz 0-1 4-0 33k
Dead Elf Society - Golddiggers 3-1 0-8 34k
Yön Nuljaskat - Punasulan Palloilijat 1-1 4-2 18k
Big Boys of Quinley - North Sea Titters 2-0 5-5 17k
Phyndarine Elites - Infectious Agents 3-2 0-2 16k
Necropolis Shamblers - UW Ballratz 1-1 2-2 17k
Real Picea - Cursed Creations of the Void 1-2 1-2 11k
Big Popper Club - Drty Griin Ziittas 3-0 5-4 19k
Bohemian Bowlers - Pitkäkorvat 1-1 3-2 12k
Humaanit Humanit lepovuorossa (missit pois)
2.Kierros Deadline 30.6.
Joukkueet TDt Cas Gate
Norsca Snowbowlers - Boyz from the Hood 1-1 0-9 22k
Kallon Murskaajat - Dead Elf Society 0-2 2-0 26k
Da Slugggaz - Golddiggers 1-0 1-4 28k
Big Boys of Quinley - Humaanit Humanit 1-3 1-1 19k
Phyndarine Elites - Punasulan Palloilijat 2-1 3-2 25k
Infectious Agents - North Sea Titters 0-2 4-1 14k
Real Picea - UW Ballratz 1-2 1-4 21k
Big Popper Club - Necropolis Shamblers 0-1 0-4 12k
Bohemian Bowlers - Cursed Creations of the Void 0-1 0-4 ?
Pitkäkorvat - Drty Griin Ziittas 0-3 2-7 17k
Yön Nuljaskat lepovuorossa (missit pois)
3.Kierros deadline 7.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
Norsca Snowbowlers - Da Slugggaz 1-2 2-4 34k
Kallon Murskaajat - Golddiggers 1-2 1-4 27k
Boyz from the Hood - Dead Elf Society 0-2 6-1 28k
Phyndarine Elites - Yön Nuljaskat 1-1 1-2 21k
Infectious Agents - Humaanit Humanit 1-0 1-1 31k
North Sea Titters - Punasulan Palloilijat 1-1 1-4 17k
Big Popper Club - UW Ballratz 0-2 2-3 18k
Bohemian Bowlers - Real Picea 3-3 4-5 22k
Pitkäkorvat - Necropolis Shamblers Kaksoisluovutus
Drty Griin Ziittas - Cursed Creations of the Void 1-3 2-3 10k+?k
Big Boys of Quinley lepovuorossa (missit pois)
4.Kierros Deadline 14.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
Norsca Snowbowlers - Dead Elf Society 1-4 1-8 37k
Kallon Murskaajat - Da Slugggaz 1-3 1-5 26k
Boyz from the Hood - Golddiggers 1-1 4-0 29k
Infectious Agents - Big Boys of Quinley 0-1 1-4 21k
North Sea Titters - Yön Nuljaskat 0-4 1-3 16k
Punasulan Palloilijat - Humaanit Humanit 1-2 0-5 22k(?)
Bohemian Bowlers - UW Ballratz 2-1 5-1 29k
Pitkäkorvat - Big Popper Club Kaksoisluovutus
Drty Griin Ziittas - Real Picea 2-6 3-1 18k(?)
Necropolis Shamblers - Cursed Creations of the Void Necropolis shamblers luovutti
Phyndarine Elites lepovuorossa (missit pois)
5.Kierros Deadline 21.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
Norsca Snowbowlers - Golddiggers 2-1 4-3 35k
Kallon Murskaajat - Boyz from the Hood 0-3 1-7 29k
Da Slugggaz - Dead Elf Society 2-3 5-2 40k
North Sea Titters - Phyndarine Elites 0-4 3-0 25k
Punasulan Palloilijat - Big Boys of Quinley Punasulan Palloilijat luovutti
Humaanit Humanit - Yön Nuljaskat 2-0 4-0 30k
Pitkäkorvat - UW Ballratz Pitkäkorvat luovutti
Drty Griin Ziittas - Bohemian Bowlers 0-3 1-4 21k
Cursed Creations of the Void - Big Popper Club 2-1 2-0 ?
Necropolis Shamblers - Real Picea Necropolis Shamblers luovutti
Infectious Agents lepovuorossa (missit pois)
6.Kierros deadline 28.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
Punasulan Palloilijat - Infectious Agents Punasulan Palloilijat luovutti
Humaanit Humanit - Phyndarine Elites 2-2 7-0 32k
Yön Nuljaskat - Big Boys of Quinley 0-3 3-4 29k
Drty Griin Ziittas - UW Ballratz 2-3 4-4 24k
Cursed Creations of the Void - Pitkäkorvat Pitkäkorvat luovutti
Necropolis Shamblers - Bohemian Bowlers Necropolis shamblers luovutti
Real Picea - Big Popper Club 6-0 5-4 24k
North Sea Titters lepovuorossa (missit pois)
7.Kierros deadline 4.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Humaanit Humanit - North Sea Titters 1-0 HH luovuttaa 4-2 25k
Yön Nuljaskat - Infectious Agents 1-0 0-4 28k
Big Boys of Quinley - Phyndarine Elites 1-3 1-2 33k
Cursed Creations of the Void - UW Ballratz 2-1 3-0 32k
Necropolis Shamblers - Drty Griin Ziittas Kaksoisluovutus
Real Picea - Pitkäkorvat Pitkäkorvat luovutti
Big Popper Club - Bohemian Bowlers 1-2 3-8 26k
Punasulan Palloilijat lepovuorossa (missit pois)

Takaisin BB sivulle