Ero sivun ”Ottelujärjestys4” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 31: | Rivi 31: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[Pitkäkorvat]] - [[Humaanit Humanit]] |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 75: | Rivi 75: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |[[Dead Elf Society]] - [[ | + | |[[Dead Elf Society]] - [[Pitkäkorvat]] |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 129: | Rivi 129: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |[[ | + | |[[Pitkäkorvat]] - [[NST|North Sea Titters]] |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 13. elokuuta 2008 kello 14.44
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Big Boys of Quinley - Norsca Snowbowlers | |||
| Yön Nuljaskat - Cursed Creations of the Void | |||
| UW Ballratz - Bohemian Bowlers | |||
| Da Slugggaz - Phyndarine Elites | |||
| Dead Elf Society - North Sea Titters | |||
| Pitkäkorvat - Humaanit Humanit | |||
| Boyz from the Hood - Golddiggers | |||
| Kallon Murskaajat - Real Picea |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Big Boys of Quinley - Yön Nuljaskat | |||
| Norsca Snowbowlers - Cursed Creations of the Void | |||
| UW Ballratz - Da Slugggaz | |||
| Bohemian Bowlers - Phyndarine Elites | |||
| Dead Elf Society - Pitkäkorvat | |||
| North Sea Titters - Humaanit Humanit | |||
| Boyz from the Hood - Kallon Murskaajat | |||
| Golddiggers - Real Picea |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Big Boys of Quinley - Cursed Creations of the Void | |||
| Yön Nuljaskat - Norsca Snowbowlers | |||
| UW Ballratz - Phyndarine Elites | |||
| Da Slugggaz - Bohemian Bowlers | |||
| Dead Elf Society - Humaanit Humanit | |||
| Pitkäkorvat - North Sea Titters | |||
| Boyz from the Hood - Real Picea | |||
| Kallon Murskaajat - Golddiggers |