Ottelujärjestys16

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
Kierros 1. Deadline Ke 4.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Green Popper Club - Manse - Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - Riku 1-2 2-7 20k
Guardians of the Metal -Sandi - Cosplay Combo - Manse TL
Old McDonald Had a Farm - Tommi - Billy Goats Gruff - Viljami 1-2 3-3 24k
Sotakoirat - Mikael - Ready-Set-Go! - Viktor 1-1 4-0 24k
Satan's rapists - Kaapija - Fantastic Four - Tero 0-3 5-4 26k
Norsca Snowbowlers -Panu - In Dodge We Trust - Olli 2-1 6-1 27k
Kierros 2. Deadline ke 11.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Green Popper Club - Manse - Guardians of the Metal -Sandi TL
Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - Riku - Cosplay Combo - Manse 3-2 7-1 17k
Old McDonald Had a Farm - Tommi - Sotakoirat - Mikael 1-1 1-4 12k
Billy Goats Gruff - Viljami - Ready-Set-Go! - Viktor 0-4 1-3 33k
Satan's rapists - Kaapija - Norsca Snowbowlers -Panu 0-3 3-4 29k
:Fantastic Four - Tero - In Dodge We Trust - Olli 1-2 6-2 22k
Kierros 3. Deadline ke 18.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Green Popper Club - Manse - Cosplay Combo - Manse 1-0 6-5 22k
Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - Riku - Guardians of the Metal -Sandi Metal luovutti ennen peliä
Old McDonald Had a Farm - Tommi - Ready-Set-Go! - Viktor 0-2 1-2 24k
Billy Goats Gruff - Viljami - Sotakoirat - Mikael 2-0 1-5 24k
Satan's rapists - Kaapija - In Dodge We Trust - Olli 1-0 3-3
:Fantastic Four - Tero - Norsca Snowbowlers -Panu 2-1 10-1 32k
1.Playoff Kierros Deadline 25.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - In Dodge We Trust TL, BBB ylempään liigapisteillä
Playoff: Fantastic Four - Sotakoirat - Mikael FF luovutti ennen matsia
Playoff: Ready-Set-Go! - Viktor - Green Popper Club - Manse 3-1 4-2 26k
Playoff: Norsca Snowbowlers -Panu - Billy Goats Gruff - Viljami 1-1(Norsca luovutti 1. jatkoajalla) 5-7 25k
Sääli-Playoff: Old McDonald Had a Farm - Tommi - Satan's rapists - Kaapija 1-1(jatkoajalla saatanat voitti) 3-5 18k
Sääli-Playoff: Cosplay Combo - Manse - Guardians of the Metal -Sandi TL
2.Playoff Kierros Deadline ke 2.9.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - Riku - Billy Goats Gruff - Viljami 2-1 2-3 23k
Semifinaali: Sotakoirat - Mikael - Ready-Set-Go! - Viktor 2-1 5-1 31k
Playoff, sijat 5-8: In Dodge We Trust - Norsca Snowbowlers -Panu Tuomitaan Norscan voitoksi
Playoff, sijat 5-8: Fantastic Four - Tero - Green Popper Club - Manse TL, FF ylempään liigapisteiden perusteella
Sääli-Playoff: Old McDonald Had a Farm - Tommi - Cosplay Combo - Manse TL
Sääli-Playoff: Satan's rapists - Kaapija - Guardians of the Metal -Sandi Tuomitaan Raiskaajien voitoksi
3.Playoff Kierros Deadline ke 9.9.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: Bwada Bwum BWAAAAAAAAAAAAH! - Riku - Sotakoirat - Mikael 2-1 2-5 18k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Billy Goats Gruff - Viljami - Ready-Set-Go! - Viktor BGG luovutti ennen matsia
Playoff, sijat 5-6: Sijoitusmatsin voittaja - Sijoitusmatsin voittaja
Playoff, sijat 7-8: Sijoitusmatsin häviäjä - Sijoitusmatsin häviäjä
Sääliplay-off: Seed3 - Seed6
Sääli-Playoff: Seed4 - Seed5


Bloodbowl