Ottelujärjestys9

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
Kierros 1. Deadline 25.5.
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysäri - Puskassa Vilisee 2-2 2-5 26k
Drty Green Ziittas - Metal 1-2 4-5 28k
NST - FC Rooma 0-4 6-4 26k
Norsca Snowbowlers - Chaotic Neutrals 2-0 5-5 26k
Bleak Academy - TBA 0-2 2-3 18k
Kaislikossa Suhisee - Idän Ihmeet 1-0 0-4 27k
DBH - Ramstein HC 0-3 3-1 41k
EVIL - Infectious Agents 1-0 1-8 36k
Kierros 2. Deadline 1.6.
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysäri - Drty Green Ziittas 0-2 0-4 26k
Puskassa Vilisee - Metal 5-0 1-5 34k
NST - Norsca Snowbowlers NST luovutti
FC Rooma - Chaotic Neutrals 3-0 1-6 36k
Bleak Academy - Kaislikossa Suhisee 0-4 2-0 14k
TBA - Idän Ihmeet 1-2 2-1 27k
DBH - EVIL 0-4 3-2 39k
Ramstein HC - Infectious Agents 1-0 3-4 34k
Kierros 3. Deadline 8.6
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysäri - Metal 0-2 0-8 30k
Puskassa Vilisee - Drty Green Ziittas 4-0 3-4 24k
NST - Chaotic Neutrals 0-0 (NST luovutti) 0-7 26k
FC Rooma - Norsca Snowbowlers 4-0 4-2 36k
Bleak Academy - Idän Ihmeet 0-3 0-4 17k
TBA - Kaislikossa Suhisee 1-0 5-1 30k
DBH - Infectious Agents 1-2 0-3 29k
Ramstein HC - EVIL 1-3 3-1 37k


1.Playoff Kierros Deadline 15.6.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Puskassa Vilisee - Norsca Snowbowlers 0-2 1-4 30k
Playoff: FC Rooma - Metal 2-1 0-2 36k
Playoff: Idän Ihmeet - Ramstein HC 0-3 3-2 29k
Playoff: EVIL - TBA 3-0 1-4 36k
Sääli-Playoff: Drty Green Ziittas - NST Tuplaluovutus
Sääli-Playoff: Chaotic Neutrals - ?? 0-2 5-2 25k
Sääli-Playoff: Kaislikossa Suhisee - DBH 3-2(Kaislikko luovutti jatkoajalla) 3-8 ??k
Sääli-Playoff: Infectious Agents - Bleak Academy 1-0 6-2 28k
2.Playoff Kierros Deadline 29.6.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Norsca - Rooma 0-2 0-1 34k
Semifinaali: EVIL - Ramstein HC EVIL luovutti ennen peliä
Playoff, sijat 5-8: Puskassa Vilisee - Metal 3-1 1-4 33k
Playoff, sijat 5-8: TBA - Idän Ihmeet 2-1 2-1 18k
Sääli-Playoff Semi: Drty Green Ziittas - ?? 1-3 8-3 24k
Sääli-Playoff Semi: Infectious Agents - DBH 1-2(jatkoajalla) 2-2 34k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: NST - CN NST luovutti
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Bleak Academy - Kaislikko Kaislikko luovutti ennen peliä
3.Playoff Kierros Deadline 6.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: Rooma - Ramstein HC 3-2 1-3 46k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Norsca - EVIL EVIL luovutti ennen peliä
Playoff, sijat 5-6: Puska - TBA 3-0 0-5 24k
Playoff, sijat 7-8: Metal - Ihmeet 1-0 1-1 31k
Makkara-matsi: DBH - ?? 3-1 6-0 32k
Sääli-Playoff, sijat 11-12: Infectious Agents - Drty Green Ziittas 1-1 Ziittas luovutti ja 4-2 27k
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Bleak Academy - CN Bleak Academy luovutti ennen peliä
Ultimate Loser, sijat 15-16: Kaislikko - NST Tuplaluovutus


Bloodbowl