Ottelujärjestys8

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
1.Kierros Deadline Ma 30.3.
Joukkueet TDt Cas Gate
Hepo BBC - Kaislikossa Suhisee 1-1 0-2 18k
Guardians of Metal - Humaanit Humanit 2-0 5-1 39k
Tuplakysymysmerkki - Puskassa Vilisee 0-3 3-5 29k
Rammstein HC - North Sea Titters 0-2 0-4 29k
FC Rooma - Idän Ihmeet 2-1 3-4 29k
Chaotic Neutrals - EVIL 1-2 4-0 28k
TBA - Death becomes her 0-1 2-1 28k
Norsca Snowbowlers - Rännissä Rapisee 3-2 3-0 26k
2.Kierros Deadline Ma 6.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
Hepo BBC - Guardians of Metal 0-1 1-5 22k
Kaislikossa Suhisee - Humaanit Humanit 3-2 1-6 31k
Tuplakysymysmerkki - Rammstein HC 1-2 2-3 32k
Puskassa Vilisee - North Sea Titters 3-1 3-5 32k
FC Rooma - Chaotic Neutrals 2-1 3-2 35k
Idän Ihmeet - EVIL 0-2 1-4 26k
TBA - Norsca Snowbowlers 1-0 5-0 29k
Death becomes her - Rännissä Rapisee 2-1 5-0 26k
3.Kierros Deadline Ke 15.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
Hepo BBC - Humaanit Humanit 1-3 0-5 19k
Kaislikossa Suhisee - Guardians of Metal 1-2 1-5 28k
Tuplakysymysmerkki - North Sea Titters 3-1 3-4 30k
Puskassa Vilisee - Rammstein HC 0-2 3-3 31k
FC Rooma - EVIL 1-5 3-2 29k
Idän Ihmeet - Chaotic Neutrals 1-2 1-1 27k
TBA - Rännissä Rapisee 2-5 4-0 21k
Death becomes her - Norsca Snowbowlers 1-2 4-1 23k
1.Playoff Kierros Deadline ke 22.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Metal - Rammstein 2-0 5-2 38k
Playoff: Puska - Kaislikko 3-1 2-2 27k
Playoff: EVIL - Norsca Snowbowlers 4-0 5-3 32k
Playoff: Death becomes her - Rooma 2-1 5-1 33k
Sääli-Playoff: Humaanit - ?? 1-1, ?? luovutti jatkoajalla 6-1 33k
Sääli-Playoff: NST - Hepo KL
Sääli-Playoff: Neutrals - TBA KL
Sääli-Playoff: Rännissä Rapisee - Ihmeet 4-1 1-4 20k
2.Playoff Kierros Deadline ke 29.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Metal- Puskassa Vilisee 1-3 3-5 38k
Semifinaali: DBH - Evil 1-1 (DBH luovutti jatkoajalla) 1-3 39k
Playoff, sijat 5-8: Kaislikossa Suhisee - Rammstein 3-1 2-2 29k
Playoff, sijat 5-8: Rooma - Norsca 2-2, Rooma luovutti jatkoajalla 1-8 30k
Sääli-Playoff Semi: Humaanit - NST 2-1 4-3 29k
Sääli-Playoff Semi: Ränni - TBA 3-2 1-3 30k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: ?? - Hepo Hepo luovutti
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Ihmeet - CN 2-1 3-2 23k
3.Playoff Kierros Deadline Su 10.5.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: Puskassa Vilisee - EVIL 1-2 3-3 32k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Guardians of Metal - DBH 1-0 0-0 32k
Playoff, sijat 5-6: Norsca - Kaislikko 3-2, (2. ja.) 6-10 31k
Playoff, sijat 7-8: Rooma - Rammstein 2-3 1-0 34k
Makkara-matsi: Humaanit - Ränni Ränni luovutti
Sääli-Playoff, sijat 11-12: NST - TBA 1-0 3-3 19k
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Ihmeet - ?? 1-0, (?? luovutti 2. puoliajalla) 5-1 26k
Ultimate Loser, sijat 15-16: Neutraalit - Hepo Hepo luovutti ennen peliä


Bloodbowl