Ottelujärjestys5

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
1.Kierros Deadline 12.10.
Joukkueet TDt Cas Gate
Infectious Agents - Kallon Murskaajat 2-0 2-1 24k
FC Rooma - Phyndarine Elites 2-2 2-3 27k
Dead Elf Society - Norsca Snowbowlers 2-0 6-3 28k
Da Slugggaz - Vanquished foes of the Metal 3-0 3-1 25k
Yön Nuljaskat - Pitkäkorvat 3-0 4-1 21k
UW Ballratz - North Sea Titters 1-1 3-5 29k
Real Picea - Humaanit Humanit 0-1 4-4 28k
Boyz from the Hood - Bloodlust Pirates 2-1 3-0 33k
2.Kierros Deadline 19.10.
Joukkueet TDt Cas Gate
Infectious Agents - FC Rooma 2-1 4-0 30k
Kallon Murskaajat - Phyndarine Elites 1-1 5-1 33k
Dead Elf Society - Da Slugggaz 2-0 0-4 36k
Norsca Snowbowlers - Vanquished foes of the Metal 2-1 4-0 16k
Yön Nuljaskat - UW Ballratz 1-4 2-1 30k
North Sea Titters - Pitkäkorvat 1-3 11-1 21k
Boyz from the Hood - Real Picea 1-4 6-0 29k
Humaanit Humanit - Bloodlust Pirates 1-0 3-0 29k
3.Kierros Deadline 26.10
Joukkueet TDt Cas Gate
Infectious Agents - Phyndarine Elites 2-0 3-0 32k
Kallon Murskaajat - FC Rooma 1-3 3-2 32k
Dead Elf Society - Vanquished foes of the Metal 4-0 2-5 23k
Da Slugggaz - Norsca Snowbowlers 1-2 4-1 32k
Yön Nuljaskat - North Sea Titters 2-1 1-4
Pitkäkorvat - UW Ballratz 2-2 4-5 26k
Real Picea - Bloodlust Pirates 2-2 2-3 20k
Humaanit Humanit - Boyz from the Hood 2-0 2-3 35k
1.Playoff Kierros Deadline 2.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Infectious Agents - Norsca Snowbowlers 0-2 2-3 26k
Playoff: Dead Elf Society - FC Rooma 4-3 2-0 28k
Playoff: Yön Nuljaskat - Real Picea 3-3 (RP luovutti 3. jatkoajalla) 10-2 29k
Playoff: Humaanit Humanit - UW Ballratz 2-1 7-2 31k
Sääli-Playoff: Phyndarine Elites - Vanquished foes of the Metal 2-0 2-2 21k
Sääli-Playoff: Da Slugggas - Kallon Murskaajat 0-1 2-2 38k
Sääli-Playoff: Pitkäkorvat - Bloodlust Pirates 3-0 0-3 19k
Sääli-Playoff: Boyz from the Hood - North Sea Titters 0-1 5-3 27k
2.Playoff Kierros Deadline 10.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Norsca Snowbowlers - Dead Elf Society 0-3 2-3 34k
Semifinaali: Humaanit Humanit - Yön Nuljaskat 0-2 3-2 38k
Playoff, sijat 5-8: Infectious Agents - FC Rooma 1-1 9-2 (Rooma luovutti 1. jatkoajalla) 23k
Playoff, sijat 5-8: UW Ballratz - Real Picea 4-2 2-2 29k
Sääli-Playoff Semi: Phyndarine Elites - Kallon Murskaajat PE luovutti
Sääli-Playoff Semi: North Sea Titters - Pitkäkorvat 1-2 8-0 28k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Da Slugggaz - Vanquished foes of the Metal 2-0 6-0 23k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Boyz from the Hood - Bloodlust Pirates 1-0 6-1 30k
3.Playoff Kierros Deadline 17.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: Dead Elf Society - Yön Nuljaskat 2-0 3-3 37k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Norsca Snowbowlers - Humaanit Humanit 3-2 3-7 31k
Playoff, sijat 5-6: Infectious Agents - UW Ballratz 2-2 6-3 (Ballratz luovutti 1. jatkoajalla) 27k
Playoff, sijat 7-8: FC Rooma - Real Picea 3-1 2-5 27k
Makkara-matsi: Pitkäkorvat - Kallon Murskaajat 1-1 (PK luovutti jatkoajalla) 0-8 26k
Sääli-Playoff, sijat 11-12: NST - PE 1-4 7-0 23k
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Da Slugggaz - Boyz from the Hood 1-1 (Boyz luovutti jatkoajalla) 3-4 37k
Ultimate Loser, sijat 15-16: Vanquished foes of the Metal - Bloodlust pirates 1-2 1-0 14k

Takaisin BB sivulle