Ottelujärjestys14

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
Kierros 1. Deadline Ke 7.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
DoomDuck Saints - The New Black Panthers 3-1 7-3 37k
Team Kainalopallojoukkue - Suljettu Systeemi 2-0 0-1 28k
Scissors of Fate - Den Glider in 1-1 3-2 23k
Muumipapan Pojan Kosto - Cosplay Combo 3-0 5-5 15k
Norsca Snowbowlers - The Forbidden Fruit 1-2 2-5 36k
Carnival of Carnage - Guardians of Metal 1-1 2-3 34k
Excalibur Liberation Front - Idän Ihmeet 6-0 0-5 30k
The Powerpuff Girls - Infectious Agents 1-1 2-5 22k
Kierros 2. Deadline 14.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
DoomDuck Saints - Team Kainalopallojoukkue 2-2 2-0 38k
The New Black Panthers - Suljettu Systeemi 3-1 0-5 17k
Scissors of Fate - Muumipapan Pojan Kosto 1-0 1-6 19k
Den Glider in - Cosplay Combo 4-0 2-1 21k
Norsca Snowbowlers - Carnival of Carnage 0-2 3-8 31k
The Forbidden Fruit - Guardians of Metal Metal luovutti
Excalibur Liberation Front - The Powerpuff Girls 2-3 2-5 33k
Idän Ihmeet - Infectious Agents 0-1 3-2 32k
Kierros 3. Deadline 21.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
DoomDuck Saints - Suljettu Systeemi 1-0 7-6 17k
The New Black Panthers - Team Kainalopallojoukkue 3-1 1-1 32k
Scissors of Fate - Cosplay Combo 1-0 2-0 14k
Den Glider in - Muumipapan Pojan Kosto 2-1 4-3 23k
Norsca Snowbowlers - Guardians of Metal TL
The Forbidden Fruit - Carnival of Carnage 1-1 1-6 32k
Excalibur Liberation Front - Infectious Agents 3-1 1-7 32k
Idän Ihmeet - The Powerpuff Girls 1-4 4-0 23k


1.Playoff Kierros Deadline 28.4.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Doomduck Saints - Scissors of Fate 2-0 3-2 21k
Playoff: Den Glider in - The New Black Panthers 4-3 2-0 32k
Playoff: The Forbidden Fruit - Excalibur Liberation Front 1-4 6-2 31k
Playoff: The Powerpuff Girls - Carnival of Carnage 3-0 0-5 34k
Sääli-Playoff: TKPJ - Cosplay Combo 1-0 2-6 24k
Sääli-Playoff: Muumipapan Pojan Kosto - Suljettu Systeemi 0-2 4-2 16k
Sääli-Playoff: Norsca Snowbowlers - Idän Ihmeet 1-0 3-8 30k
Sääli-Playoff: Infectious Agents - Guardians of Metal Metal luovutti
2.Playoff Kierros Deadline ke 12.5.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Doomduck Saints - Den Glider in 2-2, DGI luovutti jatkolla 8-4 36k
Semifinaali: The Powerpuff Girls - ELF 2-1 5-2 29k
Playoff, sijat 5-8: Scissors of Fate - The New Black Panthers 1-3 0-1 21k
Playoff, sijat 5-8: Forbidden Fruit - Carnival of Carnage Carnival luovutti
Sääli-Playoff Semi: TKPJ - Suljettu Systeemi 3-2 1-2 22k
Sääli-Playoff Semi: Infectious Agents - Norsca Snowbowlers 2-0 5-1 27k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Cosplay Combo - Muumipapan Pojan Kosto MPK luovutti
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Guardians of Metal - Idän Ihmeet 2-0 1-4 27k
3.Playoff Kierros Deadline ke 19.5.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: The Powerpuff Girls - Doomduck Saints 2-1 4-5 30k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Den Glider in - ELF DGI luovutti
Playoff, sijat 5-6: Forbidden Fruit - The New Black Panthers TL
Playoff, sijat 7-8: Carnival of Carnage - Scissors of Fate TL
Makkara-matsi: TKPJ - Infectious Agents 0-1 1-7 30k
Sääli-Playoff, sijat 11-12: Suljettu Systeemi - Norsca 2-0 6-3 27k
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Cosplay Combo - Guardians of Metal TL
Ultimate Loser, sijat 15-16: Muumipapan Pojan Kosto - Idän Ihmeet Muumipapan poika lähtee merille


Bloodbowl