Ottelujärjestys12

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
1.Kierros Deadline 6.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Gloryseekers - Big Popper Club 1-2 1-6 13k
DoomDuck Saints - Keskustapuolue Kepu luovutti
Norsca - Sorrow's Path 2-1 3-2 27k
Rammstein HC - Infectious Agents 0-1 2-4 40k
Herrasmiehet - Carnival of Carnage 3-0 1-1 36k
Disney - Metal 1-2 7-2 40k
Skavenblight - Defilers 2-1 1-2 14k
Kainalopallojoukkue - Green Party 1-1 0-3 22k
FC Dacia - Forbidden Fruit 2-1 0-7 21k


2.Kierros Deadline 13.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Gloryseekers - Keskustapuolue 6-1 1-4 11k
Big Popper Club - Norsca Popper luovutti
DoomDuck - Sorrow 4-0 2-0 26k
Rammstein - Carnival 2-0 0-1 31k
IA - Disney 0-2 3-3 35k
Herrasmiehet - Metal 1-1 (Metal luovutti) 4-0 35k
Skavenblight - Green Party 0-2 0-5 24k
Defilers - FC Dacia Dacia luovutti
Kainalopallojoukkue - Forbidden Fruit 2-2 2-7 29k


3.Kierros Deadline 20.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Gloryseekers - DoomDuck 0-3 1-5 29k
Big Popper Club - Sorrow 1-1 Luovutusvoitto poppereille 6-2 11k
Keskustapuolue - Norsca 1-3 7-3 20k
Rammstein - Herrasmiehet 2-1 2-5 42k
IA - Metal 0-1 Luovutusvoitto agenteille 3-0 33k
Carnival - Disney 0-1 2-0 28k
Skavenblight - Kainalopallojoukkue 3-2 1-5 23k
Defilers - Forbidden Fruit 1-2 1-2 29k
Green Party - FC Dacia 2-0 5-0 22k


4.Kierros Deadline 27.11.
Joukkueet TDt Cas Gate
Gloryseekers - Norsca 0-3 0-3 24k
Big Popper Club - DoomDuck 1-2 4-3 21k
Keskustapuolue - Sorrow Sorrow luovutti ennen matsia
Rammstein - Disney 2-2 0-6 42k
IA - Herrasmiehet 2-0 4-3 40k
Carnival - Metal Tuplaluovutus
Skavenblight - FC Dacia 2-1 3-3 15k
Defilers - Kainalopallojoukkue 1-1 5-1 22k
Green Party - Forbidden Fruit 0-2 2-1 30k


5.Kierros Deadline 4.12.
Joukkueet TDt Cas Gate
Gloryseekers - Sorrow Sorrow luovutti ennen matsia
Big Popper Club - Keskustapuolue 3-0 5-2 20k
DoomDuck - Norsca 2-2 3-4 28k
Rammstein - Metal Komissio: Ramstein voitti
IA - Carnival 1-1 0-3 33k
Herrasmiehet - Disney 2-1 3-8 35k
Skavenblight - Forbidden Fruit 2-1 2-5 17k
Defilers - Green Party 0-3 1-1 23k
Kainalopallojoukkue - FC Dacia Komissio: TKPJ voitti


Playoffs Deadline 11.12.
Joukkueet TDt Cas Gate
DD Saints - Big Popper Club 6-0 10-4 20k
Skavenblight Suicide Mission - Ramstein HC 1-0 1-2 26k
Herrasmiehet - Infectious agents 2-0 4-3 39k
Norsca Snowbowlers - Green Party 2-1 1-4 38k
Forbidden Fruit - Guardians of Metal Komissio: Metal luovutti
Disney - Sorrow Sorrow luovutti
TKPJ - FC Dacia Dacia luovutti
Gloryseekers - Carnival of Carnage 1-2 0-4 14k
Defilers - Keskustapuolue 2-1 2-2 19k


Semifinaalit Deadline 18.12.
Joukkueet TDt Cas Gate
DDS - Norsca 2-0 1-7 38k
Skavenblight - Herrasmiehet 1-2 1-6 26k
Big Popper Club - Green Party 1-1 (luovutusvoitto Poppereille) 9-1 21k
Ramstein HC - Infectious Agents 0-2 2-5 33k
Forbidden fruit - Carnival of Carnage 2-1 3-1 25k
Disney - FC Dacia FC Dacia luovutti
TKPJ - Keskustapuolue KePu luovutti
Gloryseekers - Defilers 1-2 0-8 25k
Metal - Sorrow Komissio: Metal luovutti


Finaalit Deadline 8.1. 2010
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL FINAALI: Doomduck Saints - Pirunlinnan Herrasmiespalloilijat 0-1 0-5 40k
PIPAMATSI: Skavenblight Suicide mission - Norsca Snowbowlers 2-3 3-8 31k
Sijoitusmatsi, sijat 5-6: Big Popper Club - Infectious Agents Tuplaluovutus
Sijoitusmatsi, sijat 7-8: Green Party - RammsteinHC Green Party luovutti
Forbidden Fruit - FC Dacia 2-1 6-2 28k
Disney - Keskustapuolue Keskustapuolue luovutti
TKPJ - Sorrow Sorrow luovutti
Gloryseekers - Metal Komissio: Metal luovutti
Defilers - Carnival 1-2 2-4 15k


Takaisin BB sivulle