Ottelujärjestys11

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
Kierros 1. Deadline Ma 14.9.
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysymysmerkki - FC Sapeli 3-0 1-2 25k
Karhuryhmä - Rammstein HC 1-2 0-1 28k
TBA - Poison Parade 1-3 4-2 28k
Herrasmiehet - Clunk Clunk Clan 2-0 8-2 25k
Festerspine Isotopes - Infectious Agents 1-2 1-4 31k
Devastating Disney - Guardians of Metal 1-0 9-2 35k
Big Popper Club - Kainalopallojoukkue 0-2 3-4 26k
Norsca Snowbowlers - Forbidden Fruit 3-1 5-0 29k
Kierros 2. Deadline Ma 21.9.
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysymysmerkki - Karhuryhmä 1-2 5-3 28k
FC Sapeli - Rammstein HC 1-2 2-3 37k
TBA - Herrasmiehet 1-2 3-2 30k
Poison Parade - Clunk Clunk Clan Tuplaluovutus
Festerspine Isotopes - Devastating Disney 1-2 1-5 22k
Infectious Agents - Guardians of Metal 2-1 2-2 41k
Big Popper Club - Norsca Snowbowlers 1-2 2-7 26k
Kainalopallojoukkue - Forbidden Fruit 1-1 1-4 20k
Kierros 3. Deadline Ma 28.9.
Joukkueet TDt Cas Gate
Tuplakysymysmerkki - Rammstein HC 0-3 4-1 37k
FC Sapeli - Karhuryhmä 1-1 4-1 25k
TBA - Clunk Clunk Clan 2-1 4-1 31k
Poison Parade - Herrasmiehet 2-2 2-2 25k
Festerspine Isotopes - Guardians of Metal 0-2 1-5 31k
Infectious Agents - Devastating Disney 1-1 0-2 34k
Big Popper Club - Forbidden Fruit 0-2 1-5 23k
Kainalopallojoukkue - Norsca Snowbowlers 2-2 2-0 33k


1.Playoff Kierros Deadline Ma 5.10.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Rammstein - TBA 1-1 (Rammstein HC luovutti 1. ja.) 0-5 28k
Playoff: Herrasmiehet - Karhuryhmä Karhuryhmä luovutti ennen peliä
Playoff: Disney - Kainapallojoukkue 1-1(TKPJ luvutti 1.ja.) 5-1 28k
Playoff: Norsca - Infectious Agents 0-2 0-6 32k
Sääli-Playoff: ?? - Clunk Clunk Clan TL
Sääli-Playoff: Poison Parade - FC Sapeli 3-1 0-9 18k
Sääli-Playoff: Guardians of Metal - Big Popper Club TL
Sääli-Playoff: Forbidden Fruit - Festerspine Isotopes 0-3 2-2 21k
2.Playoff Kierros Deadline Ma 12.10
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: TBA - Herrasmiehet 1-1 Herrasmiehet luovutti JA 5-2 35k
Semifinaali: IA - Disney 0-2 2-6 30k
Playoff, sijat 5-8: Rammstein - Karhuryhmä Karhuryhmä luovutti ennen peliä
Playoff, sijat 5-8: Norsca - Kainapallojoukkue 4-2 5-3 25k
Sääli-Playoff Semi: ?? - Poison Parade Poison Parade luovutti ennen peliä
Sääli-Playoff Semi: Festerspine Isotopes - Guardians of Metal 1-1. Isotoopit luovutti jatkoajan alkaessa 2-6 31k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Clunk Clunk Clan - FC Sapeli 1-3 1-4 28k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Forbidden Fruit - Big Popper Club 4-0 9-1 26k
3.Playoff Kierros Deadline Ma 19.10.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: TBA - Devastating Disney 1-1 (TBA luovutti 1.ja) 4-4 32k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Herrasmiehet - Infectious Agents 0-2 4-5 28k
Playoff, sijat 5-6: Rammstein HC - Norsca Snowbowlers 2-0 3-2 34k
Playoff, sijat 7-8: TKPJ - Karhuryhmä Karhuryhmä luovutti ennen peliä
Makkara-matsi: ?? - Metal 4-5 10-10 31k
Sääli-Playoff, sijat 11-12: Poison Parade - Isotopes Poison Parade luovutti ennen peliä
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Forbidden Fruit - FC Sapeli FF luovutti
Ultimate Loser, sijat 15-16: Big Popper Club - Clunk Clunk Clan TL


Bloodbowl