Ottelujärjestys10

ExcaliburWiki
Loikkaa: valikkoon, hakuun
Kierros 1. Deadline Ma 20.7.
Joukkueet TDt Cas Gate
DBH-Bleak 1-0 1-3 20k
Rammstein HC-CatapultiC 3-2 5-1 26k
Disney-?? 2-2 6-1 28k
Metal-CN 2-0 6-1 33k
Norsca-Pirunlinna HMP 2-0 3-4 30k
Puska-TBA 3-0 1-8 30k
CCC-6 Pool 2-2 3-4 22k
CNC-IA 0-1 luov. 0-4 33k
Kierros 2. Deadline Ma 27.7
Joukkueet TDt Cas Gate
DBH-Rammstein HC 1-2 5-0 34k
Bleak-CatapultiC Bleak luovutti
Disney-Metal 0-2 5-4 31k
??-CN 2-3 9-2 26k
Norsca-Puska 1-2 5-3 38k
Pirunlinna HMP-TBA 0-1 2-3 26k
CCC-CNC 1-2 0-5 26k
6 Pool-IA 0-2 2-5 34k
Kierros 3. Deadline Ma 3.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
DBH-CatapultiC 3-0 3-0 26k
Bleak-Rammstein HC Bleak luovutti
Disney-CN 0-3 0-3 28k
??-Metal Metal luovutti
Norsca-TBA 1-2 4-4 32k
Pirunlinna HMP-Puska 2-2 5-3 28k
CCC-IA 1-1 5-4 32k
6 Pool-CNC 0-4 2-3 22k


1.Playoff Kierros Deadline ma 10.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Playoff: Ramstein HC - Guardians of Metal 1-2 1-7 43k
Playoff: Chaotic Neutrals - Death Becomes Her 2-0 3-1 30k
Playoff: Puskassa Vilisee - Can has Cheeseburger 2-1 1-2 29k
Playoff: Infectious Agents - TBA 1-2 ja 4-5 37k
Sääli-Playoff: Catapultic Crushaders - Devastating Disney 1-2 0-8 14k
Sääli-Playoff: ?? - Bleak Academy 3-1 0-3 21k
Sääli-Playoff: Norsca Snowbowlers - 6 Pool Heroes 3-0 4-4 30k
Sääli-Playoff: Clunk Clunk Clan - Pirunlinna HMP 0-2 2-2 26k
2.Playoff Kierros Deadline ma 17.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
Semifinaali: Guardians of Metal - Chaotic Neutrals 2-0 2-4 32k
Semifinaali: TBA - Puskassa Vilisee 1-3 2-0 31k
Playoff, sijat 5-8: Ramstein HC - Death Becomes Her 2-1 5-1 34k
Playoff, sijat 5-8: Infectious Agents - Can has Cheeseburger CNC luovutti
Sääli-Playoff Semi: Disney - ?? 2-4 6-3 30k
Sääli-Playoff Semi: Herrasmiehet - Norsca Snowbowlers 2-0 3-4 29k
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Catapultic Crushaders - Bleak Academy Bleak luovutti
Sääli-Playoff, sijat 13-16: Clunk Clunk Clan - 6 Pool Heroes 2-3ja 4-6 26k
3.Playoff Kierros Deadline ma 24.8.
Joukkueet TDt Cas Gate
MANSEBOWL finaali: Guardians of metal - Puskassa vilisee 2-2, haltiat luovutti jatkoajan alussa 10-1 35k
Pipa-matsi, sijat 3-4: Chaotic Neutrals - TBA tuplaluovutus
Playoff, sijat 5-6: Infectious Agents - RammsteinHC 1-2 3-3 31k
Playoff, sijat 7-8: CNC - DBH CNC LUOVUTTI
Makkara-matsi: Pirunlinna HMP - ?? 1-0 6-0 28k
Sääli-Playoff, sijat 11-12: Norsca Snowbowlers - Disney 1-1(Disney luovutti ja.) 3-1 35k
Sääli-Playoff, sijat 13-14: Catapultic Crushaders - 6 pool heroes tuplaluovutus
Ultimate Loser, sijat 15-16: Bleak Academy - Clunk Clunk Clan tuplaluovutus


Bloodbowl