Ero sivun ”ManseExalted:Haikara Alkustatit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 87: | Rivi 87: | ||
| Martial Artist || {{WWDots4}} || P | | Martial Artist || {{WWDots4}} || P | ||
|- | |- | ||
| − | | Artifact | + | | Artifact: Silken Armor || {{WWDots4}} || S |
|- | |- | ||
| Boundless Endurance || {{WWDots2}} || P | | Boundless Endurance || {{WWDots2}} || P | ||
Versio 25. helmikuuta 2016 kello 22.08
| Nimi: Hymyilevä Haikara | Hahmokonsepti: Ihmisiä onnelliseksi tekevä samoaja |
| Kasti: Eclipse | Anima: Mahtipontisesti siipiään levittelevä haikara |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |