Ero sivun ”Who needs a map” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 18: | Rivi 18: | ||
!Value | !Value | ||
|- | |- | ||
| − | |1 | + | |1 Tyrande |
|Deamonette | |Deamonette | ||
|7 | |7 | ||
| Rivi 66: | Rivi 66: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |2 | + | |2 SmaLand |
|Forsaken of Slaanesh | |Forsaken of Slaanesh | ||
|7 | |7 | ||
| Rivi 82: | Rivi 82: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |3 | + | |3 Chalice of Ilmatar |
|Forsaken of Slaanesh | |Forsaken of Slaanesh | ||
|7 | |7 | ||
| Rivi 98: | Rivi 98: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |4 | + | |4 Godsrealm |
|Forsaken of Slaanesh | |Forsaken of Slaanesh | ||
|7 | |7 | ||
| Rivi 114: | Rivi 114: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |5 | + | |5 RedDusk |
|Forsaken of Slaanesh | |Forsaken of Slaanesh | ||
|7 | |7 | ||
| Rivi 130: | Rivi 130: | ||
|80k | |80k | ||
|- | |- | ||
| − | |6 | + | |6 Biddyn |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 146: | Rivi 146: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |7 | + | |7 BrightLand |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 162: | Rivi 162: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |8 | + | |8 Valanis |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 178: | Rivi 178: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |9 | + | |9 Leaking Land v3 |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 194: | Rivi 194: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |10 | + | |10 Rorschach Lakes |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
| Rivi 210: | Rivi 210: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |11 | + | |11 Catamaa |
|Cultist of Slaanesh | |Cultist of Slaanesh | ||
|6 | |6 | ||
Versio 16. syyskuuta 2015 kello 17.35
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 Tyrande | Deamonette | 7 | 3 | 4 | 8 | Claw, | 110k | |||||||
| Daemonette | 7 | 3 | 4 | 8 | Claw, | |||||||||
| Keeper of Secrets | 6 | 5 | 2 | 8 | Loner, Bonehead, Mighty Blow, Hypnotic Gaze | |||||||||
| 2 SmaLand | Forsaken of Slaanesh | 7 | 3 | 3 | 7 | Foul Appearance, Disturbing Presence, | 80k | |||||||
| 3 Chalice of Ilmatar | Forsaken of Slaanesh | 7 | 3 | 3 | 7 | Foul Appearance, Disturbing Presence | 80k | |||||||
| 4 Godsrealm | Forsaken of Slaanesh | 7 | 3 | 3 | 7 | Foul Appearance, Disturbing Presence, | 80k | |||||||
| 5 RedDusk | Forsaken of Slaanesh | 7 | 3 | 3 | 7 | Foul Appearance, Disturbing Presence, | 80k | |||||||
| 6 Biddyn | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git | 50k | |||||||
| 7 BrightLand | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git | 50k | |||||||
| 8 Valanis | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git, | 50k | |||||||
| 9 Leaking Land v3 | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git, | 50k | |||||||
| 10 Rorschach Lakes | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git, | 50k | |||||||
| 11 Catamaa | Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git | 50k | |||||||
| Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git | |||||||||
| Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git, | |||||||||
| Cultist of Slaanesh | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git, | |||||||||
| Päävalmentaja |
| Re-rolls | 3 (x 70k) | 210k |
| Apothecary | Yes | 50k |
| Assistant Coach | 1 | 10k |
| Fanit | ||
| Journeymen | ||
| Treasury | 0k | |
| Total Value | 1000k |
Mut saa kiinni irkistä nickillä Sdrachus tai soittamalla numeroon 040 5616197. Sposti tupsu91@gmail.com.
| Qty | Position | Cost | MA | ST | AG | AV | Skills | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0-16 | Cultist of Slaanesh | 50k | 6 | 3 | 3 | 8 | Sneaky Git | GM | ASP |
| 0-4 | Forsaken of Slaanesh | 80k | 7 | 3 | 3 | 7 | Foul Appearance, Disturbing Presence | GAM | SP |
| 0-2 | Daemonette | 110k | 7 | 3 | 4 | 8 | Claw | GASM | P |
| 0-1 | Keeper of Secrets | 160k | 6 | 5 | 2 | 8 | Loner, Bonehead, Mighty Blow, Hypnotic Gaze | ASM | GP |
Apotechary: yes
Rerolls: 70k