Ero sivun ”Ottelujärjestys9” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 199: | Rivi 199: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |Semifinaali: Voittaja | + | |Semifinaali: Voittaja Puska/Norsca - Voittaja Rooma/Metal |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Semifinaali: Voittaja | + | |Semifinaali: Voittaja EVIL/TBA - Ramstein HC |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä | + | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä Puska/Norsca - Häviäjä Rooma/Metal |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä | + | |Playoff, sijat 5-8: Häviäjä EVIL/TBA - Idän Ihmeet |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff Semi: Drty Green Ziittas - Voittaja | + | |Sääli-Playoff Semi: Drty Green Ziittas - Voittaja CN/?? |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja | + | |Sääli-Playoff Semi: Voittaja IAgents/BAcademy - Voittaja Kaislikko/DBH |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: NST - Häviäjä | + | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: NST - Häviäjä CN/?? |
|NST luovutti | |NST luovutti | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä | + | |Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä IAgents/BAcademy - Häviäjä Kaislikko/DBH |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 9. kesäkuuta 2009 kello 11.23
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Tuplakysäri - Puskassa Vilisee | 2-2 | 2-5 | 26k |
| Drty Green Ziittas - Metal | 1-2 | 4-5 | 28k |
| NST - FC Rooma | 0-4 | 6-4 | 26k |
| Norsca Snowbowlers - Chaotic Neutrals | 2-0 | 5-5 | 26k |
| Bleak Academy - TBA | 0-2 | 2-3 | 18k |
| Kaislikossa Suhisee - Idän Ihmeet | 1-0 | 0-4 | 27k |
| DBH - Ramstein HC | 0-3 | 3-1 | 41k |
| EVIL - Infectious Agents | 1-0 | 1-8 | 36k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Tuplakysäri - Drty Green Ziittas | 0-2 | 0-4 | 26k |
| Puskassa Vilisee - Metal | 5-0 | 1-5 | 34k |
| NST - Norsca Snowbowlers | NST luovutti | ||
| FC Rooma - Chaotic Neutrals | 3-0 | 1-6 | 36k |
| Bleak Academy - Kaislikossa Suhisee | 0-4 | 2-0 | 14k |
| TBA - Idän Ihmeet | 1-2 | 2-1 | 27k |
| DBH - EVIL | 0-4 | 3-2 | 39k |
| Ramstein HC - Infectious Agents | 1-0 | 3-4 | 34k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Tuplakysäri - Metal | 0-2 | 0-8 | 30k |
| Puskassa Vilisee - Drty Green Ziittas | 4-0 | 3-4 | 24k |
| NST - Chaotic Neutrals | 0-0 (NST luovutti) | 0-7 | 26k |
| FC Rooma - Norsca Snowbowlers | 4-0 | 4-2 | 36k |
| Bleak Academy - Idän Ihmeet | 0-3 | 0-4 | 17k |
| TBA - Kaislikossa Suhisee | 1-0 | 5-1 | 30k |
| DBH - Infectious Agents | 1-2 | 0-3 | 29k |
| Ramstein HC - EVIL | 1-3 | 3-1 | 37k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Playoff: Puskassa Vilisee - Norsca Snowbowlers | |||
| Playoff: FC Rooma - Metal | |||
| Playoff: Idän Ihmeet - Ramstein HC | 0-3 | 3-2 | 29k |
| Playoff: EVIL - TBA | |||
| Sääli-Playoff: Drty Green Ziittas - NST | Tuplaluovutus | ||
| Sääli-Playoff: Chaotic Neutrals - ?? | |||
| Sääli-Playoff: Kaislikossa Suhisee - DBH | |||
| Sääli-Playoff: Infectious Agents - Bleak Academy |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Semifinaali: Voittaja Puska/Norsca - Voittaja Rooma/Metal | |||
| Semifinaali: Voittaja EVIL/TBA - Ramstein HC | |||
| Playoff, sijat 5-8: Häviäjä Puska/Norsca - Häviäjä Rooma/Metal | |||
| Playoff, sijat 5-8: Häviäjä EVIL/TBA - Idän Ihmeet | |||
| Sääli-Playoff Semi: Drty Green Ziittas - Voittaja CN/?? | |||
| Sääli-Playoff Semi: Voittaja IAgents/BAcademy - Voittaja Kaislikko/DBH | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: NST - Häviäjä CN/?? | NST luovutti | ||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä IAgents/BAcademy - Häviäjä Kaislikko/DBH |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| MANSEBOWL finaali: Semien voittaja - Semien voittaja | |||
| Pipa-matsi, sijat 3-4: Semien häviäjä - Semien häviäjä | |||
| Playoff, sijat 5-6: Sijoitusmatsin voittaja - Sijoitusmatsin voittaja | |||
| Playoff, sijat 7-8: Sijoitusmatsin häviäjä - Sijoitusmatsin häviäjä | |||
| Makkara-matsi: Säälisemien voittaja - Säälisemien voittaja | |||
| Sääli-Playoff, sijat 11-12: Säälisemien häviäjä - Säälisemien häviäjä | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-14: Säälisijoitus voittaja - Säälisijoitus voittaja | |||
| Ultimate Loser, sijat 15-16: Säälisijoitus häviäjä - NST | NST luovutti |