Ero sivun ”Ottelujärjestys5” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 251: | Rivi 251: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |MANSEBOWL finaali: | + | |MANSEBOWL finaali: Dead Elf Society - Semien voittaja |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 28. lokakuuta 2008 kello 17.51
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Infectious Agents - Kallon Murskaajat | 2-0 | 2-1 | 24k |
| FC Rooma - Phyndarine Elites | 2-2 | 2-3 | 27k |
| Dead Elf Society - Norsca Snowbowlers | 2-0 | 6-3 | 28k |
| Da Slugggaz - Vanquished foes of the Metal | 3-0 | 3-1 | 25k |
| Yön Nuljaskat - Pitkäkorvat | 3-0 | 4-1 | 21k |
| UW Ballratz - North Sea Titters | 1-1 | 3-5 | 29k |
| Real Picea - Humaanit Humanit | 0-1 | 4-4 | 28k |
| Boyz from the Hood - Bloodlust Pirates | 2-1 | 3-0 | 33k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Infectious Agents - FC Rooma | 2-1 | 4-0 | 30k |
| Kallon Murskaajat - Phyndarine Elites | 1-1 | 5-1 | 33k |
| Dead Elf Society - Da Slugggaz | 2-0 | 0-4 | 36k |
| Norsca Snowbowlers - Vanquished foes of the Metal | 2-1 | 4-0 | 16k |
| Yön Nuljaskat - UW Ballratz | 1-4 | 2-1 | 30k |
| North Sea Titters - Pitkäkorvat | 1-3 | 11-1 | 21k |
| Boyz from the Hood - Real Picea | 1-4 | 6-0 | 29k |
| Humaanit Humanit - Bloodlust Pirates | 1-0 | 3-0 | 29k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Infectious Agents - Phyndarine Elites | 2-0 | 3-0 | 32k |
| Kallon Murskaajat - FC Rooma | 1-3 | 3-2 | 32k |
| Dead Elf Society - Vanquished foes of the Metal | 4-0 | 2-5 | 23k |
| Da Slugggaz - Norsca Snowbowlers | 1-2 | 4-1 | 32k |
| Yön Nuljaskat - North Sea Titters | 2-1 | 1-4 | |
| Pitkäkorvat - UW Ballratz | 2-2 | 4-5 | 26k |
| Real Picea - Bloodlust Pirates | 2-2 | 2-3 | 20k |
| Humaanit Humanit - Boyz from the Hood | 2-0 | 2-3 | 35k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Playoff: Infectious Agents - Norsca Snowbowlers | 0-2 | 2-3 | 26k |
| Playoff: Dead Elf Society - FC Rooma | 4-3 | 2-0 | 28k |
| Playoff: Yön Nuljaskat - Real Picea | |||
| Playoff: Humaanit Humanit - UW Ballratz | 2-1 | 7-2 | 31k |
| Sääli-Playoff: Phyndarine Elites - Vanquished foes of the Metal | |||
| Sääli-Playoff: Da Slugggas - Kallon Murskaajat | |||
| Sääli-Playoff: Pitkäkorvat - Bloodlust Pirates | 3-0 | 0-3 | 19k |
| Sääli-Playoff: Boyz from the Hood - North Sea Titters |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Semifinaali: Norsca Snowbowlers - Dead Elf Society | 0-3 | 2-3 | 34k |
| Semifinaali: Humaanit Humanit - Voittaja N1R2 | |||
| Playoff, sijat 5-8: Infectious Agents - FC Rooma | |||
| Playoff, sijat 5-8: UW Ballratz - Häviäjä N1R2 | |||
| Sääli-Playoff Semi: Voittaja M3H4 - Voittaja H3M4 | |||
| Sääli-Playoff Semi: Voittaja R3N4 - Pitkäkorvat | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä M3H4 - Häviäjä H3M4 | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Häviäjä R3N4 - Bloodlust Pirates |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| MANSEBOWL finaali: Dead Elf Society - Semien voittaja | |||
| Pipa-matsi, sijat 3-4: Semien häviäjä - Semien häviäjä | |||
| Playoff, sijat 5-6: Sijoitusmatsin voittaja - Sijoitusmatsin voittaja | |||
| Playoff, sijat 7-8: Sijoitusmatsin häviäjä - Sijoitusmatsin häviäjä | |||
| Makkara-matsi: Säälisemien voittaja - Säälisemien voittaja | |||
| Sääli-Playoff, sijat 11-12: Säälisemien häviäjä - Säälisemien häviäjä | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-14: Säälisijoitus voittaja - Säälisijoitus voittaja | |||
| Ultimate Loser, sijat 15-16: Säälisijoitus häviäjä - Säälisijoitus häviäjä |