Ero sivun ”SSSS” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 35: | Rivi 35: | ||
| ||Thro-Ra||6||3||2||7||Regen, Pass, Sure Hands|| || || || || || || 0 ||70k||GP||AS | | ||Thro-Ra||6||3||2||7||Regen, Pass, Sure Hands|| || || || || || || 0 ||70k||GP||AS | ||
|- | |- | ||
| − | |Daria Strokous||Skeleton||5||3||2||'''6'''||Regen, Thick Skull|| -AV || || || || || || 0 ||40k||G||ASP | + | |Daria Strokous||Skeleton||5||3||2||'''6'''||Regen, Thick Skull|| -AV, miss || || || || || || 0 ||40k||G||ASP |
|- | |- | ||
|Suvi Koponen||Skeleton||5||3||2||7||Regen, Thick Skull|| || || || || || 1 || 5 ||40k||G||ASP | |Suvi Koponen||Skeleton||5||3||2||7||Regen, Thick Skull|| || || || || || 1 || 5 ||40k||G||ASP | ||
Versio 9. lokakuuta 2013 kello 21.00
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Joan Smalls | Mummy | 3 | 5 | 1 | 9 | Regen, Mighty Blow, Guard | 4 | 8 | 140k | S | GAP | |||||
| Saskia de Brauw | Mummy | 3 | 5 | 1 | 9 | Regen, Mighty Blow, Guard | 3 | 6 | 140k | S | GAP | |||||
| Liu Wen | Mummy | 3 | 5 | 1 | 9 | Regen, Mighty Blow, Guard | 1 | 1 | 7 | 140k | S | GAP | ||||
| Karmen Pedaru | Mummy | 3 | 5 | 1 | 9 | Regen, Mighty Blow, Guard | 1 | 1 | 7 | 140k | S | GAP | ||||
| Blitz-Ra | 6 | 3 | 2 | 8 | Regen, Block | 0 | 90k | GS | AP | |||||||
| Blitz-Ra | 6 | 3 | 2 | 8 | Regen, Block | 0 | 90k | GS | AP | |||||||
| Cara Delevingne | Thro-Ra | 6 | 3 | 2 | 7 | Regen, Pass, Sure Hands | 1 | 5 | 70k | GP | AS | |||||
| Thro-Ra | 6 | 3 | 2 | 7 | Regen, Pass, Sure Hands | 0 | 70k | GP | AS | |||||||
| Daria Strokous | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 6 | Regen, Thick Skull | -AV, miss | 0 | 40k | G | ASP | |||||
| Suvi Koponen | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 1 | 5 | 40k | G | ASP | |||||
| Edie Campbell | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 0 | 40k | G | ASP | ||||||
| Karlie Kloss | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 0 | 40k | G | ASP | ||||||
| Sigrid Agren | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 1 | 5 | 40k | G | ASP | |||||
| Arizona Muse | Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 1 | 2 | 40k | G | ASP | |||||
| Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 0 | 40k | G | ASP | |||||||
| Skeleton | 5 | 3 | 2 | 7 | Regen, Thick Skull | 0 | 40k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Päävalmentaja | 2 | - |
| Reroll | 3 | 210k |
| Assistant Coach | 0 | 0 |
| Fan Factory | 0 | 0 |
| Treasury | - | 120 |
| Team Value | - | 1080 |
