Ero sivun ”The Powerpuff Girls” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→Roster) |
p |
||
| Rivi 23: | Rivi 23: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| − | |Brynhildrr | + | |[[BB:Brynhildrr|Brynhildrr]] |
|Superhypertyttö | |Superhypertyttö | ||
|7 | |7 | ||
Versio 4. maaliskuuta 2010 kello 14.35
Sisällysluettelo
Roster
| Nro | Name | Position | MA | STR | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brynhildrr | Superhypertyttö | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Frenzy, Dodge, Jump Up | 60k | ||||||||
| Buttercup | Tanssityttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy, Fan Favourite, Disturbing Presence | 90k | ||||||||
| Cupcake | Tanssityttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy, Fan Favourite, Disturbing Presence | 90k | ||||||||
| Sweetie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Tutsie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Cookie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Minnie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Cutie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Candie | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Biscuee | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k | ||||||||
| Honeyy | Linjatyttö | 6 | 3 | 4 | 7 | Frenzy | 60k |
Team Stuff
| Rerolls | 3 | 150k |
| Fan Factor | 0k | |
| Apotechary | Yes | 50k |
| Cheerleaders | 0 | 0k |
| Assistant coaches | 0k | |
| Treasury | 0k | |
| Kiertopalkinto | ||
| Total Value | 1000k |
Sad little minnies
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skill | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Muistokirjoitus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Otteluhistoria
Games Played (W/D/L) 0 (0/0/0) | TD Diff - (0-0) | Cas Diff - (0-0)
Yhteystiedot
neimless@IRCnet, tero.vyyrylainen@tut.fi, 040-8324417, kysykerholta(tm)
