Ero sivun ”Ottelujärjestys8” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 257: | Rivi 257: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff, sijat 5-6: | + | |Playoff, sijat 5-6: Norsca - Kaislikko/Rammstein |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Playoff, sijat 7-8: | + | |Playoff, sijat 7-8: Rooma - Kaislikko/Rammstein |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Makkara-matsi: | + | |Makkara-matsi: Humaanit - Ränni/TBA |
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Sääli-Playoff, sijat 11-12: | + | |Sääli-Playoff, sijat 11-12: NST - Ränni/TBA |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 25. huhtikuuta 2009 kello 13.00
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Hepo BBC - Kaislikossa Suhisee | 1-1 | 0-2 | 18k |
| Guardians of Metal - Humaanit Humanit | 2-0 | 5-1 | 39k |
| Tuplakysymysmerkki - Puskassa Vilisee | 0-3 | 3-5 | 29k |
| Rammstein HC - North Sea Titters | 0-2 | 0-4 | 29k |
| FC Rooma - Idän Ihmeet | 2-1 | 3-4 | 29k |
| Chaotic Neutrals - EVIL | 1-2 | 4-0 | 28k |
| TBA - Death becomes her | 0-1 | 2-1 | 28k |
| Norsca Snowbowlers - Rännissä Rapisee | 3-2 | 3-0 | 26k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Hepo BBC - Guardians of Metal | 0-1 | 1-5 | 22k |
| Kaislikossa Suhisee - Humaanit Humanit | 3-2 | 1-6 | 31k |
| Tuplakysymysmerkki - Rammstein HC | 1-2 | 2-3 | 32k |
| Puskassa Vilisee - North Sea Titters | 3-1 | 3-5 | 32k |
| FC Rooma - Chaotic Neutrals | 2-1 | 3-2 | 35k |
| Idän Ihmeet - EVIL | 0-2 | 1-4 | 26k |
| TBA - Norsca Snowbowlers | 1-0 | 5-0 | 29k |
| Death becomes her - Rännissä Rapisee | 2-1 | 5-0 | 26k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Hepo BBC - Humaanit Humanit | 1-3 | 0-5 | 19k |
| Kaislikossa Suhisee - Guardians of Metal | 1-2 | 1-5 | 28k |
| Tuplakysymysmerkki - North Sea Titters | 3-1 | 3-4 | 30k |
| Puskassa Vilisee - Rammstein HC | 0-2 | 3-3 | 31k |
| FC Rooma - EVIL | 1-5 | 3-2 | 29k |
| Idän Ihmeet - Chaotic Neutrals | 1-2 | 1-1 | 27k |
| TBA - Rännissä Rapisee | 2-5 | 4-0 | 21k |
| Death becomes her - Norsca Snowbowlers | 1-2 | 4-1 | 23k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Playoff: Metal - Rammstein | 2-0 | 5-2 | 38k |
| Playoff: Puska - Kaislikko | 3-1 | 2-2 | 27k |
| Playoff: EVIL - Norsca Snowbowlers | 4-0 | 5-3 | 32k |
| Playoff: Death becomes her - Rooma | 2-1 | 5-1 | 33k |
| Sääli-Playoff: Humaanit - ?? | 1-1, ?? luovutti jatkoajalla | 6-1 | 33k |
| Sääli-Playoff: NST - Hepo | KL | ||
| Sääli-Playoff: Neutrals - TBA | KL | ||
| Sääli-Playoff: Rännissä Rapisee - Ihmeet | 4-1 | 1-4 | 20k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Semifinaali: Metal- Puskassa Vilisee | |||
| Semifinaali: DBH - Evil | |||
| Playoff, sijat 5-8: Kaislikossa Suhisee - Rammstein | |||
| Playoff, sijat 5-8: Rooma - Norsca | 2-2, Rooma luovutti jatkoajalla | 1-8 | 30k |
| Sääli-Playoff Semi: Humaanit - NST | 2-1 | 4-3 | 29k |
| Sääli-Playoff Semi: Ränni - TBA | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: ?? - Hepo | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-16: Ihmeet - CN |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| MANSEBOWL finaali: Semien voittaja - Semien voittaja | |||
| Pipa-matsi, sijat 3-4: Semien häviäjä - Semien häviäjä | |||
| Playoff, sijat 5-6: Norsca - Kaislikko/Rammstein | |||
| Playoff, sijat 7-8: Rooma - Kaislikko/Rammstein | |||
| Makkara-matsi: Humaanit - Ränni/TBA | |||
| Sääli-Playoff, sijat 11-12: NST - Ränni/TBA | |||
| Sääli-Playoff, sijat 13-14: Säälisijoitus voittaja - Säälisijoitus voittaja | |||
| Ultimate Loser, sijat 15-16: Säälisijoitus häviäjä - Säälisijoitus häviäjä |