Ero sivun ”Ottelujärjestys7” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 337: | Rivi 337: | ||
|- | |- | ||
|Rooma-Agents | |Rooma-Agents | ||
| − | |3 | + | |2-3 ja |
|5-5 | |5-5 | ||
|34k | |34k | ||
Versio 4. maaliskuuta 2009 kello 00.33
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Humaanit Humanit-Chaotic Neutrals | 0-2 | 2-3 | 33k |
| Turmiolan Tuuttarit-Pitkäkorvat | 1-2 | 3-1 | 23k |
| UW Ballratz-Infectious Agents | 2-1 | 1-4 | 24k |
| Tuplakysymysmerkki-Drty Griin Ziittas | 2-1 | 2-1 | 24 |
| FC Rooma-Idän Ihmeet | 3-1 | 0-5 | 24k |
| Death Becomes Her-Metal | 1-1 | 1-1 | 27k |
| Norsca-Rammstein HC | 1-2 | 1-4 | 27k |
| EVIL-NST | 2-1 | 2-1 | 20k |
| Blodlust Pirates-Arthur's Escapade | 0-2 | 1-2 | 28k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Turmiolan Tuuttarit-Chaotic Neutrals | 0-2 | 1-3 | 28k |
| Infectious Agents-Pitkäkorvat | 2-0 | 5-0 | 36k |
| UW Ballratz-Humaanit Humanit | Humaanit luovutti | ||
| Tuplakysymysmerkki-Idän Ihmeet | 1-1 | 0-7 | 23k |
| FC Rooma-Metal | 2-1 | 0-4 | 31k |
| Death Becomes Her-Drty Griin Ziittas | 3-0 | 5-1 | 29k |
| Norsca-Blodlust Pirates | 1-1 | 5-5 | 22k |
| Rammstein HC-NST | 3-1 | 0-7 | 22k |
| EVIL-Arthur's Escapade | 2-0 | 2-3 | 23k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| UW Ballratz-Chaotic Neutrals | 2-1 | 2-7 | 34k |
| Infectious Agents-Turmiolan Tuuttarit | 2-0 | 5-0 | 24k |
| Pitkäkorvat-Humaanit Humanit | 1-3 | 1-7 | 21k |
| Death Becomes Her-Idän Ihmeet | 2-1 | 2-2 | 26k |
| FC Rooma-Tuplakysymysmerkki | 3-1 | 2-3 | 32k |
| Metal-Drty Griin Ziittas | Kaksoisluovutus | ||
| Norsca-Arthur's Escapade | 1-1 | 1-4 | 22k |
| Blodlust Pirates-NST | 2-0 | 4-0 | ?? |
| EVIL-Rammstein HC | 0-0 (EVIL luovutti) | 1-0 | 37k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Infectious Agents-Chaotic Neutrals | 1-0 | 6-1 | 39k |
| Humaanit Humanit-Turmiolan Tuuttarit | Tuuttarit luovutti | ||
| Pitkäkorvat-UW Ballratz | Pitkäkorvat luovutti | ||
| Death Becomes Her-FC Rooma | 1-1 | 1-2 | 27k |
| Metal-Tuplakysymysmerkki | 2-0 | 3-1 | 30k |
| Idän Ihmeet-Drty Griin Ziittas | 4-0 | 9-0 | 21k |
| Rammstein HC-Arthur's Escapade | 1-0 | 1-2 | 35k |
| Norsca-NST | 1-2 | 1-4 | 31k |
| EVIL-Blodlust Pirates | 1-1 | 1-9 | 29k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Pitkäkorvat-Chaotic Neutrals | Pitkäkorvat luovutti | ||
| Humaanit Humanit-Infectious Agents | 1-2 | 0-6 | 34k |
| Turmiolan Tuuttarit-UW Ballratz | Tuuttarit luovutti | ||
| Drty Griin Ziittas-FC Rooma | 1-3 | 4-1 | 29k |
| Death Becomes Her-Tuplakysymysmerkki | 2-1 | 5-0 | 22k |
| Idän Ihmeet-Metal | 1-2 | 2-3 | 24k |
| NST-Arthur's Escapade | 0-0 | 0-1 | 28k |
| Norsca-EVIL | 1-2 | 4-3 | 26k |
| Rammstein HC-Blodlust Pirates | 1-2 | 2-0 | 30k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Rooma-Bloodlust Pirates | 3-1 | 2-5 | 38k |
| Ballratz-Chaotic Neutrals | 2-1 | 2-6 | 31k |
| Rammstein HC-Evil | 1-2 | 3-0 | 31k |
| Agents-Death Becomes Her | 1-1 | 4-1 | 33k Death luovutti jatkoajalla |
| Humaanit-Ziittas | 3-0 | 6-1 | 28k |
| Metal-Tuuttarit | |||
| Idän Ihmeet-Norsca | 0-3 | 3-2 | 27k |
| Arthur-Pitkäkorvat | Pitkäkorvat luovutti | ||
| NST-?? | 1-0 | 7-1 | 30k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Rooma-Agents | 2-3 ja | 5-5 | 34k |
| Ballratz-EVIL | |||
| Pirates-Death | |||
| CNeutrals-Rammstein | |||
| Humaanit-Pitkäkorvat | Pitkäkorvat luovutti | ||
| Metal-Norsca | |||
| Idän Ihmeet - ?? | 2-2 | 3-0 | 18k |
| Arthur-NST | |||
| Ziittas - Tuuttarit |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Agents - voittaja(Ballratz-EVIL) | |||
| Häviäjä(Rooma-Agents) - häviäjä(Ballratz-EVIL) | |||
| Voittaja(Pirates-Death) - voittaja(CNeutrals-Rammstein) | |||
| Häviäjä(Pirates-Death) - häviäjä(CNeutrals-Rammstein) | |||
| Humaanit-Norsca | |||
| Metal-?? | |||
| Idän Ihmeet - Tuuttarit | |||
| Arthur - Ziittas | |||
| NST-Pitkäkorvat |