Ero sivun ”Pitkäkorvat” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunLf0 (keskustelu | muokkaukset) (→Stats) |
Lf0 (keskustelu | muokkaukset) (→Roster) |
||
| Rivi 6: | Rivi 6: | ||
! ## !! Name !! Race !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double | ! ## !! Name !! Race !! Position !! MA !! ST !! AG !! AV !! Skills !! INJ !! COMP !! TD !! INT !! CAS !! MVP !! SPP !! Value !! Norm !! Double | ||
|- | |- | ||
| − | | 1 || Ilúvënis || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || | + | | 1 || Ilúvënis || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || 1 || - || - || - || - || 1 || 60 || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 2 || Lúthien || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || | + | | 2 || Lúthien || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || 1 || - || 2 || 60 || GA || SP |
|- | |- | ||
| 3 || Elros || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | | 3 || Elros || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | ||
| Rivi 14: | Rivi 14: | ||
| 4 || Lenwë || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | | 4 || Lenwë || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | ||
|- | |- | ||
| − | | 5 || Valandil || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || | + | | 5 || Valandil || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || 1 || - || - || - || - || 1 || 60 || GA || SP |
|- | |- | ||
| − | | 6 || Ainariël || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || | + | | 6 || Ainariël || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || 1 || - || - || - || - || 1 || 60 || GA || SP |
|- | |- | ||
| 7 || Enrasil || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | | 7 || Enrasil || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || - || - || - || - || - || - || 60 || GA || SP | ||
|- | |- | ||
| − | | 8 || Elensar || Elf || Thrower || 6 || 3 || 4 || 7 || Pass || | + | | 8 || Elensar || Elf || Thrower || 6 || 3 || 4 || 7 || Pass || - || 2 || - || - || - || - || 2 || 70 || GAP || S |
|- | |- | ||
| 9 || Isilwen || Elf || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch, Nerves of Steel || - || - || - || - || - || - || - || 100 || GA || SP | | 9 || Isilwen || Elf || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch, Nerves of Steel || - || - || - || - || - || - || - || 100 || GA || SP | ||
| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
| 11 || Angrod || Elf || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block, Side Step || - || - || - || - || 1 || - || 2 || 110 || GA || SP | | 11 || Angrod || Elf || Blitzer || 7 || 3 || 4 || 8 || Block, Side Step || - || - || - || - || 1 || - || 2 || 110 || GA || SP | ||
|- | |- | ||
| − | | 12 || Isnoen || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || | + | | 12 || Isnoen || Elf || Lineman || 6 || 3 || 4 || 7 || || - || 1 || - || - || - || - || 1 || 60 || GA || SP |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 18. elokuuta 2008 kello 18.17
Sisällysluettelo
Pitkäkorvaisten elffien masokistikerhon bowli joukkue MARK II
Roster
| ## | Name | Race | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ilúvënis | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | 1 | 60 | GA | SP | |
| 2 | Lúthien | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | 1 | - | 2 | 60 | GA | SP | |
| 3 | Elros | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | 60 | GA | SP | |
| 4 | Lenwë | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | 60 | GA | SP | |
| 5 | Valandil | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | 1 | 60 | GA | SP | |
| 6 | Ainariël | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | 1 | 60 | GA | SP | |
| 7 | Enrasil | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | - | - | - | - | - | - | 60 | GA | SP | |
| 8 | Elensar | Elf | Thrower | 6 | 3 | 4 | 7 | Pass | - | 2 | - | - | - | - | 2 | 70 | GAP | S |
| 9 | Isilwen | Elf | Catcher | 8 | 3 | 4 | 7 | Catch, Nerves of Steel | - | - | - | - | - | - | - | 100 | GA | SP |
| 10 | Isdul | Elf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Side Step | - | - | - | - | - | - | - | 110 | GA | SP |
| 11 | Angrod | Elf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Side Step | - | - | - | - | 1 | - | 2 | 110 | GA | SP |
| 12 | Isnoen | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | - | 1 | - | - | - | - | 1 | 60 | GA | SP |
Players
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Linemen | 8/16 | 60 | 480 |
| Throwers | 1/2 | 70 | 70 |
| Catchers | 1/4 | 100 | 100 |
| Blitzers | 2/2 | 110 | 220 |
| Total Value | 870 | ||
Team Stuff
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 2 | 50 | 100 |
| Fan Factor | 4 | 10 | 40 |
| Assistant Coach | 0 | 10 | 0 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Apothecary | 1 | 50 | 50 |
| Treasury | 0 | ||
| Team Value | 1060 | ||
Stats
| Mark | Season | Matches | W | L | T | Deaths | Score | Cas |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I | M3/08 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1-4 | ? |
| II | M4/08 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0-1 | 1-4 |
Kuolleet
Mark I:
Orodreth Númenessë, Lineman, 1. peli Séreméla Lissësúl, Blitzer, 2. peli
Mark II:
Ei vielä ketään :]
Info
IRC: Lf0 @ IRCnet
Sähköposti: siltanem at cs.tut.fi