Ero sivun ”Pitkäkorvat” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunLf0 (keskustelu | muokkaukset) |
Lf0 (keskustelu | muokkaukset) (→Roster) |
||
| Rivi 19: | Rivi 19: | ||
| 7 || härö7 || Elf || Thrower || 6 || 3 || 4 || 7 || Pass || || || || || || || || 70 || GAP || S | | 7 || härö7 || Elf || Thrower || 6 || 3 || 4 || 7 || Pass || || || || || || || || 70 || GAP || S | ||
|- | |- | ||
| − | | 8 || härö8 || Elf || | + | | 8 || härö8 || Elf || Thrower || 6 || 3 || 4 || 7 || Pass || || || || || || || || 70 || GAP || S |
|- | |- | ||
| 9 || härö9 || Elf || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch, Nerves of Steel || || || || || || || || 100 || GA || SP | | 9 || härö9 || Elf || Catcher || 8 || 3 || 4 || 7 || Catch, Nerves of Steel || || || || || || || || 100 || GA || SP | ||
Versio 18. kesäkuuta 2008 kello 15.13
Pitkäkorvat
Roster
| ## | Name | Race | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Norm | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | härö1 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 2 | härö2 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 3 | härö3 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 4 | härö4 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 5 | härö5 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 6 | härö6 | Elf | Lineman | 6 | 3 | 4 | 7 | 60 | GA | SP | ||||||||
| 7 | härö7 | Elf | Thrower | 6 | 3 | 4 | 7 | Pass | 70 | GAP | S | |||||||
| 8 | härö8 | Elf | Thrower | 6 | 3 | 4 | 7 | Pass | 70 | GAP | S | |||||||
| 9 | härö9 | Elf | Catcher | 8 | 3 | 4 | 7 | Catch, Nerves of Steel | 100 | GA | SP | |||||||
| 10 | härö10 | Elf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Side Step | 110 | GA | SP | |||||||
| 11 | härö11 | Elf | Blitzer | 7 | 3 | 4 | 8 | Block, Side Step | 110 | GA | SP |
Team Stuff
| qty | à | sum | |
|---|---|---|---|
| Rerolls | 3 | 50 | 150 |
| Fan Factor | 0 | 10 | 0 |
| Assistant Coach | 0 | 10 | 0 |
| Cheerleader | 0 | 10 | 0 |
| Treasury | 0 | ||
| Team Value | 1000 | ||
IRC: Lf0 @ IRCnet
Sähköposti: siltanem at cs.tut.fi