Ero sivun ”Vuosijuhlat2019:Potentiaaliset sponsorit” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 4: | Rivi 4: | ||
{| | {| | ||
|Bitwise | |Bitwise | ||
| − | |Ossi | + | |Ossi Scumppa |
|- | |- | ||
|Puolenkuunpelit | |Puolenkuunpelit | ||
| − | |Ossi (Viesti lähetetty) | + | |Ossi (Viesti lähetetty, ei vastausta) |
|- | |- | ||
|Eatech | |Eatech | ||
| Rivi 25: | Rivi 25: | ||
|- | |- | ||
|TOAS | |TOAS | ||
| − | |Ossi ( | + | |Ossi (Hyväksytty, Pikku sponsori, 200e) |
|- | |- | ||
|TTYY:ltä sauna | |TTYY:ltä sauna | ||
Versio 30. elokuuta 2018 kello 15.05
Sponsorit ja hakija
Sponsori vaihtoehtopaketit
| Bitwise | Ossi Scumppa |
| Puolenkuunpelit | Ossi (Viesti lähetetty, ei vastausta) |
| Eatech | |
| Taverna | |
| Titelaitos | |
| Vincit | |
| Hiidenpeli | |
| TOAS | Ossi (Hyväksytty, Pikku sponsori, 200e) |
| TTYY:ltä sauna | Ossi( Kysytty ja sovittu että ne soittaa takaisin kun varauksia voi tehdä) |
| Atostek | Marjaana (Hyväksytty, Iso-sponsori) |
| Paketin nimi | Hinta | Myyty | Mitä sisältää |
| Pääsponsori | 1000 € | 0 / 1 | Saa isoimman näkyvyyden esim. oma juliste, myös samat kuin Isosponsori |
| Iso-sponsori | 500 € | 1 / 3 | Saa logonsa mainosjulisteeseen |
| Alkumalja | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa alkumaljan ja kerrotaan juhlijoille |
| Viinilasillinen | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa ruokaviinin ja kerrotaan juhlijoille |
| Jatko tarjoilut | 600 € | 0 / 1 | Tarjoaa jatkojen tarjoilut ja kerrotaan juhlijoille |
| Sponsori | 300€ | 0 | Saa nimensä ohjelmalehtiseen, kaikki ylemmät saavat saman |