Ero sivun ”SV:Hellen hahmo” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 42: | Rivi 42: | ||
|- | |- | ||
| Craftmanship | | Craftmanship | ||
| − | | {{ | + | | {{WWDots3}} |
| Deceit | | Deceit | ||
Versio 15. elokuuta 2018 kello 18.22
Alexander Young
Kuvaus hahmosta
Clan: Tremere
Age: 53
Languages: English
Height/Weight: 175cm / 65kg
Hair: Black
Eyes: Green
Aspects
Menneisyys: Aseseppä, anti-vampyyriaseiden päätutkija
Ongelmia: Addiktoitunut verimagiaan
Lähimenneisyys: San Diegon Sabbath tukikohdan tuhoaminen
Suhde nunnaan: ??
Suhde näytteljään: ??
Abilities
| Alertness | Athletics | Burglary | |||
| Craftmanship | Deceit | Driving | |||
| Empathy | Endurance | Fists | |||
| Guns | Intimidatation | Investigation | |||
| Lore | Might | Performance | |||
| Presence | Rapport | Scholarship | |||
| Stealth | Survival | Weapons |
Disciplines
| Thaumaturgy | Possession | Auspex |
Backgrounds
| Mentor | Status | Contacts |