Ero sivun ”ToVN:Panzermesser” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 133: | Rivi 133: | ||
|Günter Schwerin | |Günter Schwerin | ||
|Panzerschrek | |Panzerschrek | ||
| − | |Stealth, Tank Buster | + | |Stealth, Tank Buster, Critical Hitter |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 157: | Rivi 157: | ||
|Benno Feigenspan | |Benno Feigenspan | ||
|Kuski | |Kuski | ||
| − | |Sliding Stop | + | |Sliding Stop, Medic |
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 18. syyskuuta 2017 kello 22.42
The First Panzerschrek Squad
- Exp: 1
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Jakob Himmelblau | Alik. | Stealth | Dead | |
| Walter Heumann | Korpraali | Stealth | (1 day) | |
| Kuno Hettich | Panzerschrek | Stealth, Tank Buster | ||
| Jannik Stern | Lataaja | Stealth, Quick Loader PS | (4 days) | |
| Richard Seckbach | Kiväärimies | Stealth, Weapon Specialist MP | Dead | |
| Hildebrand Macher | Kiväärimies | Stealth, Weapon Specialist MP | Shock | |
| Reiner Wittgenstein | Kuski | Sliding Stop |
The Second Panzerschrek Squad
- Exp: 3
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Florian Drach | Alik. | Stealth | Lost arm | |
| Axel Bischof | Korpraali | Stealth, Inspiring Leader | (5 days) | |
| Niclas Waldow | Panzerschrek | Stealth, Tank Buster | Leg wound | |
| Moritz Teyber | Lataaja | Stealth | (1 day) | |
| Gunther Sauerland | Kiväärimies | Stealth | Dead | |
| Konstantin Wald | Kiväärimies | Stealth | Dead | |
| Swen Sachs | Kuski | Sliding Stop |
The Third Panzerschrek Squad
- Exp: 1
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Nico Semmelrogge | Alik. | Stealth | Dead | |
| Philipp Schricker | Korpraali | Stealth | Deaf, Shock | |
| Günter Schwerin | Panzerschrek | Stealth, Tank Buster, Critical Hitter | ||
| Michael Bötticher | Lataaja | Stealth, Quick Loader PS | (1 day) | |
| Richard Brausewetter | Kiväärimies | Stealth | (1 day) | |
| Rupert Döhl | Kiväärimies | Stealth | (1 day) | |
| Benno Feigenspan | Kuski | Sliding Stop, Medic |