Ero sivun ”ToVN:Yksiköt” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 28: | Rivi 28: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Rs Jalkaväki39 | + | |[[TOVN:RsJv|Rs Jalkaväki39]] |
| 5 | | 5 | ||
| 3 | | 3 | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Rs Jalkaväki43 | + | |[[TOVN:RsJv43|Rs Jalkaväki43]] |
| 5 | | 5 | ||
| 3 | | 3 | ||
Nykyinen versio 13. elokuuta 2017 kello 10.07
| Yksikkö | Hinta | Kpl | Spec |
|---|---|---|---|
| Kv jalkaväki | 1 | 3 | -1 transport cost |
| Panzerschreck-team | 2 | 3 | -1 transport cost |
| Jalkaväki39 | 2 | 3 | |
| Jalkaväki43 | 2 | 3 | |
| Rs Jalkaväki39 | 5 | 3 | |
| Rs Jalkaväki43 | 5 | 3 | |
| Pioneeri | 3 | 3 | |
| Pz I | 5 | 3 | |
| Flampanzer(Pz I) | 8 | 3 | |
| Pz II | 9 | 3 | |
| Pz38 | 13 | 3 | |
| Pz IIIE | 14 | 3 | |
| Pz IIIG | 16 | 3 | |
| Pz IIIH | 17 | 3 | |
| Pz IIIJ | 18 | 3 | |
| Pz IVD | 15 | 3 | |
| Pz IVE | 17 | 3 | |
| Pz IVF2 | 20 | 3 | |
| 81mm Krh | 5 | 4 | |
| 37mm PAK | 4 | 3 | |
| 50mm PAK | 5 | 3 | |
| 75mm PAK | 6 | 3 | |
| 88mm PAK | 8 | 3 | |
| 20mm FLAK | 3 | 3 | |
| Flakpanzer | 7 | 3 | |
| Skdfz221 | 3 | 1 | Komentovaunu |
| Skdfz222 | 4 | 1 | Komentovaunu |
| Panzerjager I | 8 | 3 | |
| Sturmgeschütz IIIB | 14 | 3 | |
| Sturmgeschütz IIIF | 17 | 3 | |
| Ammus-opel | 5 | 1 | |
| Kaapattu T-34 | 9 | 1 |
Kuorma-autot maksaa +2 pistettä. Puolitelavaunut +4. Sukset +1.