Ero sivun ”ToVN:Gesichtscheck” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
|Arne Hanneman || Kersantti || Hard to Kill || Lost a leg || Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. | |Arne Hanneman || Kersantti || Hard to Kill || Lost a leg || Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. | ||
|- | |- | ||
| + | |Burkhardt Schwartz || Konepistoolimies || Hard to Kill || Dead || Kuoli tiedustellessaan neukku tankkeja. | ||
|} | |} | ||
Versio 3. toukokuuta 2017 kello 19.47
Kevyt jalkaväkijoukkue kuorma-autoilla
xp:
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Ryhmä I Lebensraum xp: 1 | ||||
| Kersantti | ||||
| Korpraali | Painful wound: 13m | |||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Full recovery: 2d | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Painful wound: 6m | |||
| Adolar Schober | Kuski | Hard to Kill | ||
| Ryhmä II Ammermannen xp: 1 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | ||||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Impressive Scars: 1d | |||
| Konepistoolimies | Leg Wound: Career over | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Kuski | ||||
| Ryhmä III Hansuwaffen xp: 0 | ||||
| Kersantti | One eye | |||
| Korpraali | Painful Wound 13m | |||
| Konepistoolimies | One eye | |||
| Konepistoolimies | Badly hurt 5d | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | |
| Kuski | ||||
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Arne Hanneman | Kersantti | Hard to Kill | Lost a leg | Haavoittui Kreikassa Britti perääntymistä estäessä. |
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | Dead | Kuoli tiedustellessaan neukku tankkeja. |