Ero sivun ”ToVN:Gesichtscheck” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 24: | Rivi 24: | ||
| || Konepistoolimies || || || | | || Konepistoolimies || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | || Puolitelavaunun kuski || || | + | |Adolar Schober || Puolitelavaunun kuski || Hard to Kill || || |
|- | |- | ||
| || Puolitelavaunun KK-mies || || || | | || Puolitelavaunun KK-mies || || || | ||
| Rivi 58: | Rivi 58: | ||
| || Konepistoolimies || || Dead || | | || Konepistoolimies || || Dead || | ||
|- | |- | ||
| − | | || Konepistoolimies || || | + | |Burkhardt Schwartz || Konepistoolimies || Hard to Kill || || |
|- | |- | ||
| || Puolitelavaunun kuski || || Dead || | | || Puolitelavaunun kuski || || Dead || | ||
Versio 24. huhtikuuta 2017 kello 21.56
Kevyt jalkaväkijoukkue puolitelavaunuilla
xp:
| Name | Position | Skills | Injuries | Notes |
|---|---|---|---|---|
| Ryhmä I Lebensraum xp: 1 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | Kädetön, sota ohi | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Jalaton, sota ohi | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | ||||
| Adolar Schober | Puolitelavaunun kuski | Hard to Kill | ||
| Puolitelavaunun KK-mies | ||||
| Ryhmä II Ammermannen xp: 1 | ||||
| Kersantti | Dead | |||
| Korpraali | 2 days out | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Konepistoolimies | ||||
| Puolitelavaunun kuski | Ura ohi | |||
| Puolitelavaunun KK-mies | Jalaton, ura ohi | |||
| Ryhmä III Hansuwaffen xp: 0 | ||||
| Arne Hanneman | Kersantti | Hard to Kill | Jalaton, sota ohi | |
| Korpraali | 2pv vemppa | |||
| Konepistoolimies | 4vk vemppaa | |||
| Konepistoolimies | ||||
| Konepistoolimies | Dead | |||
| Burkhardt Schwartz | Konepistoolimies | Hard to Kill | ||
| Puolitelavaunun kuski | Dead | |||
| Puolitelavaunun KK-mies | Dead | |||