Ero sivun ”Ottelujärjestys2” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 31: | Rivi 31: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |Infectious Agents - | + | |Infectious Agents - Yön Nuljaskat |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 80: | Rivi 80: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Yön Nuljaskat lepovuorossa( missit pois ) |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 114: | Rivi 114: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |PE - | + | |PE - Yön Nuljaskat |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 163: | Rivi 163: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |BBQ - | + | |BBQ - Yön Nuljaskat |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 197: | Rivi 197: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |North Sea Titters - | + | |North Sea Titters - Yön Nuljaskat |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 236: | Rivi 236: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | |amazonit - | + | |amazonit - Yön Nuljaskat |
| | | | ||
| | | | ||
| Rivi 264: | Rivi 264: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | |Yön Nuljaskat - Kallon Murskaajat |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 6. toukokuuta 2008 kello 21.25
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Da Slugggaz - Norsca Snowballers | |||
| Golddiggers - Boys from the Hood | 1-0 | 2-3 | 28k |
| Humaanit Humanit - DES | |||
| North Sea Titters - PE | |||
| BBQ - amazonit | |||
| Infectious Agents - Yön Nuljaskat | |||
| Kallon Murskaajat lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Da Sluggaz - Golddiggers | |||
| Norsca Snowballers - Humaanit Humanit | |||
| Boys from the Hood - DES | |||
| North Sea Titters - BBQ | |||
| PE - amazonit | |||
| Infectious Agents - Kallon Murskaajat | |||
| Yön Nuljaskat lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Da Slugggaz - Boys from the Hood | |||
| Norsca Snowballers - DES | |||
| Golddiggers - Humaanit Humanit | |||
| North Sea Titters - amazonit | |||
| PE - Yön Nuljaskat | |||
| BBQ - Kallon Murskaajat | |||
| Infectious Agents lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Da Slugggaz - Humaanit Humanit | |||
| Norsca Snowballers - Boyz from the Hood | |||
| Golddiggers - DES | |||
| North Sea Titters - Infectious Agents | |||
| PE - Kallon Murskaajat | |||
| BBQ - Yön Nuljaskat | |||
| amazonit lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Da Slugggaz - DES | |||
| Norsca snowballers - Golddiggers | |||
| Boys from the Hood - Humaanit Humanit | |||
| North Sea Titters - Yön Nuljaskat | |||
| PE - Infectious Agents | |||
| amazonit - Kallon Murskaajat | |||
| BBQ lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| North Sea Titters - Kallon Murskaajat | |||
| BBQ - Infectious Agents | |||
| amazonit - Yön Nuljaskat | |||
| PE lepovuorossa( missit pois ) |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| PE - BBQ | |||
| amazonit - Infectious Agents | |||
| Yön Nuljaskat - Kallon Murskaajat | |||
| North Sea Titters lepovuorossa( missit pois ) |