Ero sivun ”Travelleri” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 7: | Rivi 7: | ||
|+Skills | |+Skills | ||
|- | |- | ||
| − | !Skill name !! Kairre (KoneV) !! X !! Y !! | + | ! Skill name !! Kairre (KoneV) !! X !! Y !! ZÅ|- |
| − | |- | + | | Admin | || || || Å|- |
| − | + | | Advocate | 1 || || || Å|- | |
| − | | | + | | Animals () | 0 || || || Å|- |
| − | |- | + | | Athletics () | || || || Å|- |
| − | + | | Art (writing) | 1 || || || Å|- | |
| − | |- | + | | Art () | || || || Å|- |
| + | | Astrogation | || || || Å|- | ||
| + | | Battle Dress | || || || Å|- | ||
| + | | Broker | || || || Å|- | ||
| + | | Carouse | || || || Å|- | ||
| + | | Comms | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Computers | 2 || || || Å|- | ||
| + | | Deception | || || || Å|- | ||
| + | | Diplomat | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Drive () | || || || Å|- | ||
| + | | Engineer () | || || || Å|- | ||
| + | | Explosives | || || || Å|- | ||
| + | | Flyer () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Gambler | || || || Å|- | ||
| + | | Gunner () | || || || Å|- | ||
| + | | Gun Combat (energy pistol) | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Gun Combat () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Heavy Weapons () | || || || Å|- | ||
| + | | Investigate | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Jack of all Trades | || || || Å|- | ||
| + | | Language () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Leadership | || || || Å|- | ||
| + | | Life Sciences (biology) | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Life Sciences () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Mechanic | || || || Å|- | ||
| + | | Medic | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Melee () | || || || Å|- | ||
| + | | Navigation | || || || Å|- | ||
| + | | Persuade | || || || Å|- | ||
| + | | Pilot () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Physical Sciences () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Recon | || || || Å|- | ||
| + | | Remote Operations | || || || Å|- | ||
| + | | Seafarer () | || || || Å|- | ||
| + | | Sensors | || || || Å|- | ||
| + | | Social Sciences (linguistics) | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Social Sciences () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Space Sciences (planetology) | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Space Sciences () | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Stealth | || || || Å|- | ||
| + | | Steward | || || || Å|- | ||
| + | | Streetwise | || || || Å|- | ||
| + | | Survival | 1 || || || Å|- | ||
| + | | Tactics () | || || || Å|- | ||
| + | | Trade () | || || || Å|- | ||
| + | | Vacc Suit | 0 || || || Å|- | ||
| + | | Zero-G | || || || Å|- | ||
|} | |} | ||
Versio 6. toukokuuta 2016 kello 14.23
Maailma
Alus
Hahmot
| Skill name | Kairre (KoneV) | X | Y | - | - | 1 | - | 0 | - | - | 1 | - | - | - | - | - | - | 0 | - | 2 | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | 1 | - | 0 | - | - | 0 | - | - | 0 | - | - | 1 | - | 0 | - | - | 1 | - | - | - | - | 0 | - | 0 | - | - | - | - | - | 1 | - | 0 | - | 1 | - | 0 | - | - | - | - | 1 | - | - | - | 0 | - | - |
|---|