Ero sivun ”KoExalted:Aurora Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 250: | Rivi 250: | ||
| <small>Tags</small> | | <small>Tags</small> | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Chain shirt "" || 7 || 5 || 4 || 0 || Concealable |
|- | |- | ||
| || || || || || | | || || || || || | ||
Versio 27. tammikuuta 2016 kello 23.47
| Nimi: Aurora | Hahmokonsepti: Sinisilmäinen maailmanparantaja |
| Kasti: Keskipäivä | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |