Ero sivun ”KoExalted:Aurora Lomake” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 149: | Rivi 149: | ||
! Willpower <!-- Change last five dots up to permanent Wp rating --> | ! Willpower <!-- Change last five dots up to permanent Wp rating --> | ||
|- | |- | ||
| − | | style="text-align:center" | {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{ | + | | style="text-align:center" | {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotF}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} |
|- | |- | ||
| style="text-align:center" | {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} | | style="text-align:center" | {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} {{WWBox}} | ||
| Rivi 157: | Rivi 157: | ||
| style="text-align:center" | {{WWDotF}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} | | style="text-align:center" | {{WWDotF}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} {{WWDotE}} | ||
|- | |- | ||
| − | | Personal: | + | | Personal: 13 <small>(Max)</small> ___<small>(Curr.)</small> <!-- Ess x 3 + 10 --> |
|- | |- | ||
| − | | Peripheral: | + | | Peripheral: 33 <small>(Max)</small> ___<small>(Curr.)</small> <!-- Ess x 7 + 26 --> |
|- | |- | ||
| − | | Committed: | + | | Committed: 9 |
|- | |- | ||
| Other pools: __ | | Other pools: __ | ||
Versio 27. tammikuuta 2016 kello 23.33
| Nimi: Aurora | Hahmokonsepti: Sinisilmäinen maailmanparantaja |
| Kasti: Keskipäivä | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Combat
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Keywords | Effect | Page |
| # | |||||||
| # | |||||||
| # | |||||||
| # |