Ero sivun ”SonsandDaughtersofSkyrim” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 77: | Rivi 77: | ||
|Treasury||-||190k | |Treasury||-||190k | ||
|- | |- | ||
| − | |Team Value||-|| | + | |Team Value||-||1640k |
|- | |- | ||
|Kiertopalkinto||Mustamakkara||- | |Kiertopalkinto||Mustamakkara||- | ||
Versio 19. toukokuuta 2014 kello 18.31
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dovahkiin | Dragonborn | 5 | 5 | 1 | 8 | Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal | 1 | 2 | 140k | S | GAP | |||||
| Aela | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Farkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy, Guard | 4 | 1 | 13 | 130k | GS | AP | ||||
| Ulfric | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up, Guard, Mighty Blow | nig(A) | 1 | 2 | 2 | 1 | 16 | 130k | GS | AP | |
| Galmar | Stormcloak | 5 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up, Guard, Mighty Blow | -MA | 2 | 2 | 3 | 1 | 19 | 130k | GS | AP | |
| Tullius | Imperial | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless, Guard | 1 | 2 | 3 | 13 | 120k | GA | SP | |||
| Rikke | Imperial | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | -MA | 1 | 2 | 90k | GA | SP | ||||
| Brynjolf | Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass, Sure Hands, Accurate, Kick-Off Return | 12 | 3 | 3 | 36 | 130k | GP | AS | |||
| Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 70k | GP | AS | ||||||||
| Arngeir | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 1 | 3 | 1 | 15 | 70k | G | ASP | ||
| Heimskr | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 1 | 1 | 10 | 70k | G | ASP | |||
| Esbern | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Kick | 1 | 1 | 1 | 1 | 11 | 70k | G | ASP | ||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP | ||||||||
| Arnbjorn | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dirty Player | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Serena | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle, Frenzy | 1 | 4 | 3 | 26 | 90k | G | ASP | |||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Alduin | 19 | Erikoistilannespesialisti(Misc. Mayhem),-20% hintaan; Eye of the Tiger |
| Reroll | 3 | 180k |
| Apotchecary | on | 50k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | 6 | 60k |
| Treasury | - | 190k |
| Team Value | - | 1640k |
| Kiertopalkinto | Mustamakkara | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|---|---|
| Lydia | Nord | Kuollut |
| Harkon | Nord | Koullut |
| Vilkas | Companion | Kuollut |