Ero sivun ”SonsandDaughtersofSkyrim” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 21: | Rivi 21: | ||
| ||Dragonborn||5||5||1||8||Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal|| || || || || || || ||140k||S||GAP | | ||Dragonborn||5||5||1||8||Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal|| || || || || || || ||140k||S||GAP | ||
|- | |- | ||
| − | |Vilkas||Companion||6||4||2|| | + | |Vilkas||Companion||6||4||2||'''7'''||Frenzy|| -AV || || || || || 1 || 5 ||110k||GS||AP |
|- | |- | ||
|Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy|| || || || || || || 0 ||110k||GS||AP | |Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy|| || || || || || || 0 ||110k||GS||AP | ||
|- | |- | ||
| − | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| | + | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| miss || 1 || || || 1 || || 3 ||90k||GS||AP |
|- | |- | ||
| − | |Galmar||Stormcloak|| | + | |Galmar||Stormcloak||'''5'''||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| -MA || || || || 2 || || 4 ||90k||GS||AP |
|- | |- | ||
| − | | || | + | |Tullius||Imperial||7||3||3||7||Block, Dauntless|| || || || || || || ||90k||GA||SP |
|- | |- | ||
| − | | || | + | |Rikke||Imperial||7||3||3||7||Block, Dauntless|| || || || || || || ||90k||GA||SP |
|- | |- | ||
| − | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands''|| | + | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands''|| || 2 || || || || 2 || 12 ||90k||GP||AS |
|- | |- | ||
| ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | | ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | ||
| Rivi 39: | Rivi 39: | ||
|Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || 1 || || || || 1 || 6 ||70k||G||ASP | |Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || 1 || || || || 1 || 6 ||70k||G||ASP | ||
|- | |- | ||
| − | |Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block|| || || | + | |Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block|| || || 1 || || || || 3 ||50k||G||ASP |
|- | |- | ||
|Esbern||Nord||6||3||3||7||Block, ''Kick''|| || || 1 || || || 1 || 8 ||70k||G||ASP | |Esbern||Nord||6||3||3||7||Block, ''Kick''|| || || 1 || || || 1 || 8 ||70k||G||ASP | ||
|- | |- | ||
| − | |Harkon||Nord||6||3||3||7||Block|| || || | + | |Harkon||Nord||6||3||3||7||Block|| || || 1 || || || || 3 ||50k||G||ASP |
|- | |- | ||
|Arnbjorn||Nord||6||3||3||7||Block, ''Dirty Player''|| || 1 || || || || 1 || 6 ||70k||G||ASP | |Arnbjorn||Nord||6||3||3||7||Block, ''Dirty Player''|| || 1 || || || || 1 || 6 ||70k||G||ASP | ||
|- | |- | ||
| − | |Serena||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || || | + | |Serena||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle'', ''Frenzy''|| || || 1 || || 3 || 2 || 19 ||90k||G||ASP |
|- | |- | ||
| − | | ||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || | + | |Lydia||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || 1 || || 2 ||50k||G||ASP |
|} | |} | ||
| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
!Hinta | !Hinta | ||
|- | |- | ||
| − | |Alduin|| | + | |Alduin||6||Erikoistilannespesialisti(Misc. Mayhem),-20% hintaan |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 73: | Rivi 73: | ||
|Chearleaders||-||- | |Chearleaders||-||- | ||
|- | |- | ||
| − | |Fan Factor|| | + | |Fan Factor||3||30k |
|- | |- | ||
| − | |Treasury||-|| | + | |Treasury||-||10k |
|- | |- | ||
| − | |Team Value|| | + | |Team Value||1290k||1380k |
|- | |- | ||
|Kiertopalkinto||-||- | |Kiertopalkinto||-||- | ||
Versio 14. maaliskuuta 2014 kello 00.15
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragonborn | 5 | 5 | 1 | 8 | Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal | 140k | S | GAP | ||||||||
| Vilkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 7 | Frenzy | -AV | 1 | 5 | 110k | GS | AP | ||||
| Farkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Ulfric | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | miss | 1 | 1 | 3 | 90k | GS | AP | |||
| Galmar | Stormcloak | 5 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | -MA | 2 | 4 | 90k | GS | AP | ||||
| Tullius | Imperial | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | |||||||
| Rikke | Imperial | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | |||||||
| Brynjolf | Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass, Sure Hands | 2 | 2 | 12 | 90k | GP | AS | ||||
| Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 70k | GP | AS | ||||||||
| Arngeir | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Heimskr | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 1 | 3 | 50k | G | ASP | |||||
| Esbern | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Kick | 1 | 1 | 8 | 70k | G | ASP | ||||
| Harkon | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 1 | 3 | 50k | G | ASP | |||||
| Arnbjorn | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dirty Player | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Serena | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle, Frenzy | 1 | 3 | 2 | 19 | 90k | G | ASP | |||
| Lydia | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 1 | 2 | 50k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Alduin | 6 | Erikoistilannespesialisti(Misc. Mayhem),-20% hintaan |
| Reroll | 3 | 180k |
| Apotchecary | on | 50k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | 3 | 30k |
| Treasury | - | 10k |
| Team Value | 1290k | 1380k |
| Kiertopalkinto | - | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|