Ero sivun ”SonsandDaughtersofSkyrim” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 25: | Rivi 25: | ||
|Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy|| || || || || || || 0 ||110k||GS||AP | |Farkas||Companion||6||4||2||8||Frenzy|| || || || || || || 0 ||110k||GS||AP | ||
|- | |- | ||
| − | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| || | + | |Ulfric||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| || 1 || || || || || 1 ||90k||GS||AP |
|- | |- | ||
|Galmar||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| || || || || 2 || || 4 ||90k||GS||AP | |Galmar||Stormcloak||6||3||3||7||Block, Frenzy, Jump Up|| || || || || 2 || || 4 ||90k||GS||AP | ||
| Rivi 33: | Rivi 33: | ||
| ||Legionnaire||7||3||3||7||Block, Dauntless|| || || || || || || ||90k||GA||SP | | ||Legionnaire||7||3||3||7||Block, Dauntless|| || || || || || || ||90k||GA||SP | ||
|- | |- | ||
| − | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands''|| | + | |Brynjolf||Thief||6||3||3||7||Block, Pass, ''Sure Hands''|| miss || 1 || || || || 1 || 6 ||90k||GP||AS |
|- | |- | ||
| ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | | ||Thief||6||3||3||7||Block, Pass|| || || || || || || ||70k||GP||AS | ||
|- | |- | ||
| − | |Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block|| || | + | |Arngeir||Nord||6||3||3||7||Block, ''Tackle''|| || 1 || || || || 1 || 6 ||70k||G||ASP |
|- | |- | ||
|Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || 0 ||50k||G||ASP | |Heimskr||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || 0 ||50k||G||ASP | ||
|- | |- | ||
| − | |Esbern||Nord||6||3||3||7||Block|| || || 1 || || || | + | |Esbern||Nord||6||3||3||7||Block, ''Kick''|| || || 1 || || || 1 || 8 ||70k||G||ASP |
|- | |- | ||
|Harkon||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || 0 ||50k||G||ASP | |Harkon||Nord||6||3||3||7||Block|| || || || || || || 0 ||50k||G||ASP | ||
| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
!Hinta | !Hinta | ||
|- | |- | ||
| − | |Alduin|| | + | |Alduin||3||- |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 75: | Rivi 75: | ||
|Fan Factor||1||10k | |Fan Factor||1||10k | ||
|- | |- | ||
| − | |Treasury||-|| | + | |Treasury||-||140k |
|- | |- | ||
| − | |Team Value|| | + | |Team Value||1070k||1110k |
|- | |- | ||
|Kiertopalkinto||-||- | |Kiertopalkinto||-||- | ||
Versio 3. maaliskuuta 2014 kello 20.56
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragonborn | 5 | 5 | 1 | 8 | Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal | 140k | S | GAP | ||||||||
| Vilkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Farkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Ulfric | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | 1 | 1 | 90k | GS | AP | |||||
| Galmar | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | 2 | 4 | 90k | GS | AP | |||||
| Legionnaire | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | ||||||||
| Legionnaire | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | ||||||||
| Brynjolf | Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass, Sure Hands | miss | 1 | 1 | 6 | 90k | GP | AS | |||
| Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 70k | GP | AS | ||||||||
| Arngeir | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Heimskr | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Esbern | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Kick | 1 | 1 | 8 | 70k | G | ASP | ||||
| Harkon | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Arnbjorn | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Dirty Player | 1 | 1 | 6 | 70k | G | ASP | ||||
| Serena | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Tackle | 2 | 10 | 70k | G | ASP | |||||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Alduin | 3 | - |
| Reroll | 3 | 180k |
| Apotchecary | on | 50k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | 1 | 10k |
| Treasury | - | 140k |
| Team Value | 1070k | 1110k |
| Kiertopalkinto | - | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|