Ero sivun ”SonsandDaughtersofSkyrim” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (Ak: Uusi sivu: {| border="1" |- !Name !Position !MA !ST !AG !AV !Skills !INJ !Comp !TD !INT !CAS !MVP !SPP !Value !Normal !Double |- | ||Dragonborn||5||5||1||8||Loner, Claws, Disturbing Presence,...) |
|||
| Rivi 65: | Rivi 65: | ||
{| border="1" | {| border="1" | ||
|- | |- | ||
| − | |Reroll|| | + | |Reroll||3||180k |
|- | |- | ||
|Apotchecary||on||50k | |Apotchecary||on||50k | ||
Versio 16. helmikuuta 2014 kello 23.37
| Name | Position | MA | ST | AG | AV | Skills | INJ | Comp | TD | INT | CAS | MVP | SPP | Value | Normal | Double |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragonborn | 5 | 5 | 1 | 8 | Loner, Claws, Disturbing Presence, Frenzy, Wild Animal | 140k | S | GAP | ||||||||
| Vilkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Farkas | Companion | 6 | 4 | 2 | 8 | Frenzy | 0 | 110k | GS | AP | ||||||
| Ulfric | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | 0 | 90k | GS | AP | ||||||
| Galmar | Stormcloak | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Frenzy, Jump Up | 0 | 90k | GS | AP | ||||||
| Legionnaire | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | ||||||||
| Legionnaire | 7 | 3 | 3 | 7 | Block, Dauntless | 90k | GA | SP | ||||||||
| Brynjolf | Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 0 | 70k | GP | AS | ||||||
| Thief | 6 | 3 | 3 | 7 | Block, Pass | 70k | GP | AS | ||||||||
| Arngeir | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Heimskr | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Esbern | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Harkon | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Arnbjorn | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Serena | Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 0 | 50k | G | ASP | ||||||
| Nord | 6 | 3 | 3 | 7 | Block | 50k | G | ASP |
| Valmentaja | XP | Skills | Hinta |
|---|---|---|---|
| Päävalmentaja | 1 | - |
| Reroll | 3 | 180k |
| Apotchecary | on | 50k |
| Assistant Coach | - | - |
| Chearleaders | - | - |
| Fan Factor | 1 | 10k |
| Treasury | - | 0k |
| Team Value | - | 1010k |
| Kiertopalkinto | - | - |
Yhteydenotot: puh. 040-9126993 tai irkissä Victor0
Tiimistä poistuneet
| Nimi | Positio | Syy |
|---|