Ero sivun ”Ottelujärjestys19” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 202: | Rivi 202: | ||
!Gate | !Gate | ||
|- | |- | ||
| − | |MANSEBOWL finaali: GO - Agents, ti | + | |MANSEBOWL finaali: GO - Agents, ti 21.6. 18:00 |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 20. kesäkuuta 2011 kello 14.34
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| SPANK - Kanuuna | 4-0 | 3-2 | 29k |
| GO - Örkk | 2-0 | 1-5 | 31k |
| Hllitus - Agentit | 0-3 | 1-5 | 20k |
| Jytky - Norska | Jytky luovutti | ||
| Combo - Markus | 0-6 | 3-3 | 24k |
| Uusioliha - Brothers | 1-1 | 2-2 | 24k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| SPANK - GO | 2-2 | 4-5 | 36k |
| Kanuuna - Örkk | Kanuuna luovutti | ||
| Hallitus - Jytky | Jytky luovutti | ||
| Agentit - Norska | 1-0 | 10-1 | 32k |
| Combo - Uuusioliha | 1-1 | 3-4 | 24k |
| Markus - Brothers | 3-1 | 0-4 | 24k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| SPANK - Örkk | SPANK luovutti | ||
| Kanuuna - GO | 1-4 | 5-3 | 23k |
| Hallitus - Norska | Hallitus luovutti | ||
| Agents - Jytky | Jytky luovutti | ||
| Combo - Brothers | 0-4 | 4-2 | 14k |
| Markus - Uusioliha | 0-2 | 0-0 | 27k |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Playoff: Agents - Markus | Markus luovutti | ||
| Playoff: Go - SPANK | SPANK luovutti | ||
| Playoff: Uusioliha - Brothers | 1-2 | 2-2 | 25k |
| Playoff: Örkkarna från helvete - Norsca snowbowlers | 2-2, Norsca luovutti jatkoajalla | 7-1 | 28k |
| Sääli-Playoff: Combo - Hallitus | TL | ||
| Sääli-Playoff: Kanuuna - Jytky | Jytky luovutti |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| Semifinaali: Agents - Örkit | Örkit luovutti | ||
| Semifinaali: GO - Brothers | 5-2 | 0-0 | 28k |
| Playoff, sijat 5-8: Markus - Norska | |||
| Playoff, sijat 5-8: SPANK - Uusioliha | |||
| Sääli-Playoff: Seed3 - Seed5 | |||
| Sääli-Playoff: Seed4 - Seed6 |
| Joukkueet | TDt | Cas | Gate |
|---|---|---|---|
| MANSEBOWL finaali: GO - Agents, ti 21.6. 18:00 | |||
| Pipa-matsi, sijat 3-4: Brothers - Örkkarna | 1-2 | 4-1 | 24k |
| Playoff, sijat 5-6: Sijoitusmatsin voittaja - Sijoitusmatsin voittaja | |||
| Playoff, sijat 7-8: Sijoitusmatsin häviäjä - Sijoitusmatsin häviäjä | |||
| Sääliplay-off: Seed3 - Seed6 | |||
| Sääli-Playoff: Seed4 - Seed5 |