Ero sivun ”KoExalted:Alyssa Alkustatit Vanha” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 166: | Rivi 166: | ||
| ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | | ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | ||
|- | |- | ||
| − | | Presence ||{{ | + | | Presence ||{{WWBox}}||{{WWBoxX}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} |
| ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | | ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | ||
| ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | | ||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}}||{{WWBox}} | ||
| Rivi 196: | Rivi 196: | ||
| Reflex sidestep technique || Dod || || || || | | Reflex sidestep technique || Dod || || || || | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Kiss of the Sun Concentration || MA || || || || |
|- | |- | ||
| − | | | + | | Blossom of Inevitable Demise Technique || MA || || || || |
|- | |- | ||
| Irresistible salesman spirit || Pre || || || || | | Irresistible salesman spirit || Pre || || || || | ||
Versio 21. syyskuuta 2007 kello 14.43
| Nimi: Alyssa | Motivaatio: |
| Kasti: Pimennys | Anima: |
Attributes
| Strength | Charisma | Perception | |||
| Dexterity | Manipulation | Intelligence | |||
| Stamina | Appearance | Wits |
Abilities
Combat & Advantages
Excellencies
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |||
| Socialize | |||||||||||||||||
| Presence | |||||||||||||||||
Charms
| Name | Ability | Cost | Duration | Type | Effect |
| Ox-Body Technique x1 | Res | - | Perm | Perm | -1, 2x -2 |
| Taboo Inflicting Diatribe | Soc | ||||
| Venomous Whispers Technique | Soc | ||||
| Shadow over water | Dod | ||||
| Reflex sidestep technique | Dod | ||||
| Kiss of the Sun Concentration | MA | ||||
| Blossom of Inevitable Demise Technique | MA | ||||
| Irresistible salesman spirit | Pre | ||||
Combos
| Name | Cost | Charms |
Backgrounds