Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 76: | Rivi 76: | ||
Timo: Arkisin työt, eli ei voi aloittaa liian aikaisin eikä pelata liian myöhään. | Timo: Arkisin työt, eli ei voi aloittaa liian aikaisin eikä pelata liian myöhään. | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Varaan oikeuden olla sunnuntaina krapulassa. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: su aamupäivä käy. runkkuvlv. | JanneF: su aamupäivä käy. runkkuvlv. | ||
Versio 7. kesäkuuta 2010 kello 15.55
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Kaapija | |||||||
| Timo | X | X | X | X | X | X | |
| Jarno | 0 | X | X | X | 0 | X | |
| Marko | |||||||
| JanneF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Arkisin työt, eli ei voi aloittaa liian aikaisin eikä pelata liian myöhään.
Jarno: Varaan oikeuden olla sunnuntaina krapulassa.
Marko:
JanneF: su aamupäivä käy. runkkuvlv.