Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 12: | Rivi 12: | ||
|<!--Ke--> X | |<!--Ke--> X | ||
|<!--To--> X | |<!--To--> X | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> 0 |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Kaapija | ! Kaapija | ||
| Rivi 70: | Rivi 70: | ||
'''Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta''' | '''Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta''' | ||
| − | PJt: | + | PJt: Viikonloppuvieraat kuseekin viikonlopun! :( |
Kaapija: | Kaapija: | ||
Versio 1. kesäkuuta 2010 kello 12.47
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | 0 | 0 | 0 |
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | E | X | X | X | X | X | |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt: Viikonloppuvieraat kuseekin viikonlopun! :(
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: