Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 29: | Rivi 29: | ||
|<!--Ti--> 0 | |<!--Ti--> 0 | ||
|<!--Ke--> x | |<!--Ke--> x | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> e |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> e |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> e |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| Rivi 74: | Rivi 74: | ||
Kaapija: | Kaapija: | ||
| − | Timo: | + | Timo: Työvalmistelut vievät aikaa, enkä ole siksi tällä viikolla kovin halukas pelaamaan. |
Jarno: | Jarno: | ||
Versio 29. huhtikuuta 2010 kello 10.11
Seuraava peli
Peliä??
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | 0 | x | 0 | e | e | e | |
| Jarno | |||||||
| Marko | x | x | x | x | |||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Kaapija:
Timo: Työvalmistelut vievät aikaa, enkä ole siksi tällä viikolla kovin halukas pelaamaan.
Jarno:
Marko:
JanneF: