Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 45: | Rivi 45: | ||
! Marko | ! Marko | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> x |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> e |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 6. huhtikuuta 2010 kello 12.55
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 29.3. - 4.4.
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Kaapija | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | x | x | x | x | x | x | |
| Marko | x | x | x | x | 0 | e | |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt: Muistaakseni ei oo mitään menoa viikonloppuna.
Kaapija:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: