Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 37: | Rivi 37: | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> X |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
Versio 17. marraskuuta 2009 kello 17.48
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | E | X | X | X | X | X | |
| Timo | |||||||
| Jarno | X | X | X | X | X | ||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: