Ero sivun ”TBH:Enska” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 50: | Rivi 50: | ||
=== Advantages === | === Advantages === | ||
{| style="width:75%;" } | {| style="width:75%;" } | ||
| − | | ''' | + | | '''= Backgrounds =''' || '''= Disciplines =''' || '''=== Virtues ===''' || |
|- | |- | ||
| '''Bgr 1''': 0 || '''Disc 1''': 0 || '''Conscience''': 0 || | | '''Bgr 1''': 0 || '''Disc 1''': 0 || '''Conscience''': 0 || | ||
Versio 19. syyskuuta 2009 kello 12.11
Sisällysluettelo
Character sheet
| Name: Enska Esimerkki | Nature: esimerkkimäinen | Generation: 666 | |
| Player: ei kukaan | Demeanor: mallikas | Haven: Mikontalo | |
| Chronicle: TBN | Clan: Baali tietysti | Concept: esimerkki |
Attributes
| Strength: 1 | Charisma: 1 | Perception: 1 | |
| Dexterity: 1 | Manipulation: 1 | Intelligence: 1 | |
| Stamina: 1 | Appearance: 1 | Wits: 1 |
Abilities
| === Talents === | ==== Skills ==== | == Knowledges == | |
| Alertness: 0 | Animal ken: 0 | Academics: 0 | |
| Atletics: 0 | Crafts: 0 | Computer: 0 | |
| Brawl: 0 | Drive: 0 | Finance: 0 | |
| Dodge: 0 | Etiquette: 0 | Investigation: 0 | |
| Empathy: 0 | Firearms: 0 | Law: 0 | |
| Expression: 0 | Melee: 0 | Linguistics: 0 | |
| Intimidation: 0 | Performance: 0 | Medicine: 0 | |
| Leadership: 0 | Security: 0 | Occult: 0 | |
| Streetwise: 0 | Stealth: 0 | Politics: 0 | |
| Subterfuge: 0 | Survival: 0 | Science: 0 |
Advantages
| = Backgrounds = | = Disciplines = | === Virtues === | |
| Bgr 1: 0 | Disc 1: 0 | Conscience: 0 | |
| Bgr 2: 0 | Disc 2: 0 | Self-control: 0 | |
| Bgr 3: 0 | Disc 3: 0 | Courage: 0 | |
| Bgr 4: 0 | Disc 4: 0 |