Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp |
|||
| Rivi 57: | Rivi 57: | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
|<!--To--> | |<!--To--> | ||
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> x |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Versio 3. syyskuuta 2009 kello 12.56
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | X | 0 | 0 | E |
| Timo | |||||||
| Jarno | E | E | E | E | X | X | |
| Marko | X | 0 | 0 | X | X | E | 0 |
| JanneF | x | x | x |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno: Loppuviikkoa kohden tilanne paranee, mutta ei kovin paljoa... Viikonloppuna työt eivät estä hauskanpitoa.
Marko: Lauantaina saatan illalla päästä, mutta olen joka tapauksessa myöhässä silloin.
JanneF: