Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
p |
||
| Rivi 22: | Rivi 22: | ||
|<!--To--> X | |<!--To--> X | ||
|<!--Pe--> 0 | |<!--Pe--> 0 | ||
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> E |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
Versio 2. syyskuuta 2009 kello 07.37
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | X | 0 | 0 | E |
| Timo | |||||||
| Jarno | E | E | E | E | X | X | |
| Marko | X | 0 | 0 | X | X | E | 0 |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno: Loppuviikkoa kohden tilanne paranee, mutta ei kovin paljoa... Viikonloppuna työt eivät estä hauskanpitoa.
Marko: Lauantaina saatan illalla päästä, mutta olen joka tapauksessa myöhässä silloin.
JanneF: