Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuunp (→Seuraava peli) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 36: | Rivi 36: | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
|<!--Ma--> | |<!--Ma--> | ||
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> E |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> E |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> E |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> E |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| Rivi 76: | Rivi 76: | ||
Timo: | Timo: | ||
| − | Jarno: | + | Jarno: Loppuviikkoa kohden tilanne paranee, mutta ei kovin paljoa... Viikonloppuna työt eivät estä hauskanpitoa. |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 31. elokuuta 2009 kello 20.35
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | X | X | 0 | X | 0 | X | 0 |
| Timo | |||||||
| Jarno | E | E | E | E | X | X | |
| Marko | X | 0 | 0 | X | X | 0 | 0 |
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Timo:
Jarno: Loppuviikkoa kohden tilanne paranee, mutta ei kovin paljoa... Viikonloppuna työt eivät estä hauskanpitoa.
Marko:
JanneF: