Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun (→PELI?) |
(→PELI?) |
||
| Rivi 47: | Rivi 47: | ||
|<!--Ti--> | |<!--Ti--> | ||
|<!--Ke--> | |<!--Ke--> | ||
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> E |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 26. elokuuta 2009 kello 22.29
Seuraava peli
PELI?
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | X | X | X | X | E | E |
| Emie | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | E | E | E | X | X | ||
| Marko | X | X | E | X | |||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: