Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 59: | Rivi 59: | ||
|<!--Pe--> 0 | |<!--Pe--> 0 | ||
|<!--La--> 0 | |<!--La--> 0 | ||
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
Versio 18. elokuuta 2009 kello 07.57
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8.
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | X | X | X | X | X | X | X |
| Emie | 0 | 0 | 0 | E | E | E | |
| Gilead | |||||||
| Timo | 0 | 0 | 0 | E | X | X | X |
| Jarno | E | E | E | E | E | X | X |
| Marko | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
| JanneF | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno: Reissuhommia, joten paljon Eetä, mutta luultavasti kerkeen joka päivä. Myöhässä ehkä mutta kuitenkin. Toisaalta, jos myöhässä niin luultavasti aika väsyneenä. Paitsi luultavasti en kerkee keskiviikkona.
Marko:
JanneF: