Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 8: | Rivi 8: | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> 0 |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> X |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> X |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| Rivi 35: | Rivi 35: | ||
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> 0 |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> 0 |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> 0 |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> X |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> X |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> 0 |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
Versio 9. elokuuta 2009 kello 22.19
Seuraava peli
EI PELIÄ VIIKOLLA 3.8 - 9.8.
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | 0 | 0 | 0 | 0 | X | X | X |
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | 0 | 0 | 0 | X | X | 0 | 0 |
| Jarno | |||||||
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: