Ero sivun ”TKPJ” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun| Rivi 183: | Rivi 183: | ||
|50k | |50k | ||
|- | |- | ||
| − | |Urpo " | + | |Urpo "Hemo-hes" Korhonen |
|linjamies | |linjamies | ||
|5 | |5 | ||
| Rivi 189: | Rivi 189: | ||
|2 | |2 | ||
|9 | |9 | ||
| − | |loner, bone-head, mighty blow, thick skull | + | |loner, bone-head, mighty blow, thick skull |
| | | | ||
| | | | ||
Versio 4. elokuuta 2009 kello 20.17
"Joo, tää on meidän joukkue, ja jos jollain on meille asiaa, se saa turpaan." - Jorma
| nimi | pelipaikka | MA | ST | AG | AV | SKILLS | INJ | COMP | TD | INT | CAS | MVP | SPP | € |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jouko Murtonen | hyökkääjä | 7 | 3 | 3 | 8 | block | 90k | |||||||
| Väinö "Koulukiusattu" Tylyseppä | hyökkääjä | 7 | 3 | 3 | 8 | block | 90k | |||||||
| Untamo "Kuutamo" Kivi | juoksija | 8 | 2 | 3 | 7 | catch, dodge | 70k | |||||||
| Matti | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Jaakko | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Eero | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Aku | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Niilo | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Kimmo | linjamies | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Jorma | pelinrakentaja | 6 | 3 | 3 | 8 | 50k | ||||||||
| Urpo "Hemo-hes" Korhonen | linjamies | 5 | 5 | 2 | 9 | loner, bone-head, mighty blow, thick skull | 140k |
| Pelaajien arvo | 740K | |
| Jorman hermot | 5 | 250K |
| Fanijoukko | 1 | 10k |
| Lääkäri | ||
| Pankkitili | 0K | |
| Apuvalmentaja | ||
| Kannustusjoukot | ||
| Joukkueen arvo | 1000K | |
| Peliarvo | 1000K |
Valmentaja
juho piste linna miumau tut piste arvaamikä, 040 5842 ysiviisnollla