Ero sivun ”Kuninkaan Palautus” versioiden välillä
Kohteesta ExcaliburWiki
Siirry navigaatioonSiirry hakuun () |
|||
| Rivi 2: | Rivi 2: | ||
=== === | === === | ||
| − | <big> === | + | <big> === ===</big><p> |
{| border="1" | {| border="1" | ||
| − | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle | + | |+ '''<big>Sopivat pelipäivät viikolle 3.8.—9.8.</big>''' |
! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ! !! Ma !! Ti !! Ke !! To !! Pe !! La !! Su | ||
|- | |- | ||
! PJt | ! PJt | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Emie | ! Emie | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Gilead | ! Gilead | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Timo | ! Timo | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! Jarno | ! Jarno | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> e |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> x |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> x |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> x |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> 0 |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> x |
|- | |- | ||
! Marko | ! Marko | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
! JanneF | ! JanneF | ||
| − | |<!--Ma--> | + | |<!--Ma--> |
| − | |<!--Ti--> | + | |<!--Ti--> |
| − | |<!--Ke--> | + | |<!--Ke--> |
| − | |<!--To--> | + | |<!--To--> |
| − | |<!--Pe--> | + | |<!--Pe--> |
| − | |<!--La--> | + | |<!--La--> |
| − | |<!--Su--> | + | |<!--Su--> |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
| Rivi 83: | Rivi 83: | ||
Emie: | Emie: | ||
| − | Gilead: | + | Gilead: |
| − | Timo: | + | Timo: |
| − | Jarno: | + | Jarno: |
Marko: | Marko: | ||
JanneF: | JanneF: | ||
Versio 3. elokuuta 2009 kello 22.38
Seuraava peli
=== ===
| Ma | Ti | Ke | To | Pe | La | Su | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PJt | |||||||
| Emie | |||||||
| Gilead | |||||||
| Timo | |||||||
| Jarno | e | x | x | x | 0 | x | |
| Marko | |||||||
| JanneF |
"X": sopii (yli 85% todennäköisyys, että sopii)
"0": ei sovi (alle 20% todennäköisyys, että sopii)
"E": ehkä (20-85% todennäköisyys, että sopii)
Vapaaehtoisia täsmennyksiä päivien sopivuudesta
PJt:
Emie:
Gilead:
Timo:
Jarno:
Marko:
JanneF: